Efsane Dizi Bizimkiler Geri Dönüyor!

5 Mart 2016
Efsane Dizi Bizimkiler Geri Dönüyor!

Eski televizyon dizileri arasında yeri unutulmaz olan Bizimkiler dizisinin tekrar yayınlanacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Eski filmlerin ve dizilerin tekrar çekilmesine aslında hepimiz alışkınız ancak Bizimkiler gibi efsane bir dizi için böyle bir haberin ortaya çıkması hepimizi oldukça fazla şaşırtmış durumda.

Ülkemizin en uzun dizilerinden olan Bizimkiler yakında yeni bölümleri ile karşımızda olabilir. Yeni nesil tarafından bile internet üzerinden tekrar tekrar izlenmekte olan Bizimkiler, 13 yıl boyunca Türk televizyonlarının en sevilen dizisi olmuştu.

Dizinin İlk Oyuncusu Belli Oldu

1989 yılında başlayan yayın hayatına 2002 yılında veda eden Bizimkiler ilk olarak TRT 1 kanalında yayınlanmıştı. Daha sonra Star ve Show TV ekranlarına geçiş yapan dizinin finali ise spor programlarının o dönem popüler olması sebebiyle yapılmıştı. Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan dizinin sonu Maraton programı yüzünden gelmişti. Dizi saatinin değişmesi bu efsane dizinin sonlanmasına yol açmıştı.

Bu durumdan uzun süredir rahatsız olan yapımcılar ise mahalle dizisi eksikliğini sonlandırmak için benzer bir Bizimkiler uyarlaması yaparak efsane diziyi tekrar yaşatacaklarını duyurdular. Dizinin ilk oyuncu kadrosunda ise Erdal Özyağcılar yer alacak. Dizinin yayınlanacağı kanal ve diğer oyuncuları hakkında ise bir bilgi şimdilik bulunmuyor.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz