Acı Aşk Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

admin

Show TV

11 Aralık 2015

Acı Aşk Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Ünlü ve yetenekli oyuncular arasında yer alan Selin Şekerci ve Seçkin Özdemir Acı Aşk dizisinde bir araya gelecekler. Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Acı Aşk adlı dizi için çalışmalar başlamış durumda. Twitter platformunda #aciask – #şekerciözdemir etiketleriyle tweetlerini paylaşan hayranlar ise dizinin TT listesine giriş yapmasını sağladı.

Kaçak Gelinler adlı dizideki karakteri ile sosyal medyanın en fazla konuşulan fenomen oyuncuları arasına girmeyi başaran Selin Şekerci’nin bu yeni projesi hayranlarını şimdiden heyecanlandırmış durumda. Racon dizisi ile en son karşımıza çıkan Seçkin Özdemir ise dizide Selin Şekerci’ye aşık bir karakteri canlandıracak.

Birbirine büyük bir aşk ile yaklaşan iki gencin ölürcesine birbirlerini severken farklı sebeplerden dolayı kavuşamamaları dizide işlenecek. Önlerine çıkan bütün engellere rağmen bir türlü kavuşamayan iki genç, verdikleri mücadelenin karşılığını ise almak için sürekli olarak uğraşmak zorunda kalacaklar. Dizinin Show TV ekranlarında yayına geleceği kesin tarih ise tam olarak Ocak ayında belli olacak.

Seçkin Özdemir Kimdir?

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu sunuculuk ve dj’lik performansları ile kısa süre içerisinde başarılı işlere imza attı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı tiyatro eğitiminden sonra ise 2008 yılında ilk olarak ATV’de yayınlanan Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini canlandırdı.

2011 yılında ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sevgilisi olan Leo’yu canlandıran Özdemir, son olarak karşımıza Acı Aşk dizisi ile geliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz