Kırgın Çiçekler Dizisi Konusu ve Oyuncuları

admin

Haberler

11 Aralık 2015

Kırgın Çiçekler Dizisi Konusu ve Oyuncuları

ATV ekranlarında son derece başarılı bir sezon geçirmiş olan ve reyting oranları oldukça yüksek olan Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncuları ve hikayesi herkes tarafından merak ediliyor. Dizinin konusunu ve karakterlerinin gerçek bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kırgın Çiçekler dizisi konu olarak babasını erken yaşta kaybetmek zorunda kalan ve genç bir kız olan Eylül, annesi, kardeşi ve üvey babası ekseninde dönüyor. Fakat üvey babasının sürekli devam eden sözlü tacizleri ise ev halkının tüm huzurunu kaçırmaktadır. Eylül sürekli olarak üvey babasının bu tacizlerini içine atarak sindirmeye çalışmaktadır. Ancak birgün Eylül tüm olanları annesine anlatmaya karar verir.

Annesinin üvey babasına sert bir tepki vereceğini ve evden göndereceğini düşünen Eylül, bir anda kendisini yetimhanenin kapısında görür. Annesi bu olaylardan sonra Eylül’ü evde istememektedir.

Zengin ve varlıklı bir ailenin kızı olan Eylül kendisini bir anda yurtta yaşayan biri olarak bulur. Yurt arkadaşlarına alışmaya çalışan Eylül aynı zamanda üzerine atılan iftirayı da temizlemek ile uğraşmaktadır.

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncuları

Toprak (Özgür Çevik): İşinden memnun olan ve çocuklarını seven, iyi niyetli dürüst bir kişidir. Öğretmenlik hayatında öğrencilerine sürekli güvenen Toprak, bir yandan da aksi ve stresli bir kişiliğe sahiptir.

Feride (İpek Karapınar): Zengin bir ailenin kızı olan Feride, Çocuk Esirgeme Kurumu müdür yardımcısıdır. Gelen çocuklara sabırlı ve iyi niyetli bir şekilde yaklaşan Feride, bir yandan kendisi de çocuklardan hayatı öğrenmektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz