TV 8 Ekranlarının Yeni Dizisi: Aşkların En Güzeli

admin

FOX

10 Aralık 2015

TV 8 Ekranlarının Yeni Dizisi: Aşkların En Güzeli

Yeni günlük bir dizi olarak TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Aşkların En Güzeli dizisi yayınlanan ilk tanıtım reklamları ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Şu an ekranlarda en fazla izlenen günlük dizilerin yapımcısı olan Focus Film tarafından çekimleri hazırlanan dizi Ankara Kızılay’da çekiliyor.

Yeni bir fenomen olma yolunda hızla ilerleyen Aşkların En Güzeli dizisi zirvede bulunan Star TV Beni Affet dizisi, FOX TV Unutma Beni dizisi ve Show TV ekranlarının sevilen dizisi Deniz Yıldızı dizisine sıkı bir rakip olmaya hazırlanıyor. Güneş Aile ve onların etrafındaki hayatları konu alacak olan dizide Adana’dan Ankara’ya yaşamaya gelen bir ailenin dramı konu alınacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hakan Latifoğlu, Ümit Beste, Ayberk Yılmaz, Ebru Nil Aydın gibi genç oyuncular yer alacak. Başrollerde ise Cüneyt Mete, Şahin Ergüney, Münir Canar, Gülizar Oltulu, Serkan Ekşioğlu gibi isimler bulunacak.

Aşkların En Güzeli Dizisinin Konusu

Adana’dan Ankara’ya gelen bir aileyi işleyecek olan dizide Mansur ve Leman çocuklarının mutluluğunu istemektedirler. Ailenin büyük kızı olan Fahriye’nin kocası Cemil’den yana yüzleri bir türlü gülmeyen aile oğulları Yusuf’un iyi bir eşe ve işe sahip olmalarını istemektedirler.

Kızları Zeyno’nun hayalini gerçekleştirmesi, küçük çocukları Aliş’in okulunda başarılı olmasını isteyen Güneş ailesi pek çok güç durumun üstesinden gelerek adeta yıkılmayan bir duvar haline gelmiştir. Bu sıcak ailenin sevgi bağlarını yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz