Acil Aşk Aranıyor Dizisi Bitiyor mu?

28 Aralık 2015
Acil Aşk Aranıyor Dizisi Bitiyor mu?

Med Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen romantik komedi dizisi Acil Aşk Aranıyor dizisinin sevenlere kötü bir haber var. Dizi 24. bölümü ile final kararı verdi. Yayın hayatı boyunca pazar günlerini daha keyifli bir hale getirmeyi hedefleyen dizi son olarak Çarşamba günleri yayınlanma kararı almıştı. Bu radikal değişiklik ile birlikte ise dizinin beklenen sonuçları yine elde edemediği ortaya çıktı.

Yönetmenliğini Hakan İnan’ın yaptığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyordu. Dizinin başrollerinde ise Serhat Teoman (Sinan) ve Duygu Yetiş (Nisan) yer alıyordu. Ünlü oyuncular dizi setindeki son günlerini ise Instagram hesapları üzerinden hayranları ile paylaştılar.

Rojda Demirer'in Ayrılığı ile Gelen Final

Romantik komedi olarak yayınlanan dizi aslında ekranlardaki bu kategoride olan açığı kapatıyordu diyebiliriz. Romentik komedi türünde yayınlanan neredeyse tek dizi olan Acil Aşk Aranıyor’un böylesine ani bir karar vermesi herkesi üzdü. Yeni sezon çekimleri başlamadan diziden ayrılık haberi de gelmesi final kararını tetikliyor gibi gözüküyor. Sinem Uçar, Gökhan Soylu ve Serkan Öztürk gibi isimlerin yer aldığı dizide Ayla karakterini canlandıran Rojda Demirer’in diziden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Rojda Demirer ayrılık konuşmasında şu açıklamayı yapmıştı; ‘Acil Aşk Aranıyor dizisinin yeni sezonunda olmayacağım. Med Yapım ve ekibimde yer alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Dizinin artık senaryo olarak bana ihtiyacı kalmadığı için diziden ayrılmak durumundayım.’

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz