Show TV’nin Yeni Dizisi, Mayıs Kraliçesi!

27 Aralık 2015
Show TV’nin Yeni Dizisi, Mayıs Kraliçesi!

Büyük bir heyecan ile beklenen Mayıs Kraliçesi dizisi yakında Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Son olarak Hatice Aslan’ın oyuncu kadrosuna dahil olduğu dizide Yağmur Tanrısevsin’in hayat verdiği kaynak işçisi Nehir’in annesi Hatice Aslan tarafından canlandırılacak.

Yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alacak olan Mayıs Kraliçesi için heyecanlı olduğunu söyleyen Aslan, ‘Mayıs Kraliçesi dizisi keyifle izleyebileceğiniz bir dizi. Hayranlık duyduğum bir reji ve set ekibi de dizinin içerisinde yer alıyor. Heyecan ve merak içerisindeyken kendimi dizi çekimlerinde buldum. Yolumuz açık ve şansımız bol olsun.’ dedi.Dizinin erkek başrol oyuncusu olan Ahmet Olgun Sünear ise başrol oyunculuğunu bir diğer başarılı isim olan Samet Sırmalı ile paylaşacak.

İki Ünlü Oyuncu Karşı Karşıya

Yeni sezonun en iddialı dizisinin iki yakışıklı oyuncusu şimdiden sosyal medyada en fazla konuşulan isimler arasındaki yerini almış durumda. Türkiye’nin yeni jönleri olarak nitelendirilen Sünear ve Sırmalı, dizide kaynak işçisi olan Nehir’e aşık olacaklar ve aşkları için karşı karşıya gelen iki yakın arkadaşı canlandıracaklar.

Samet Sırmalı Alper karakterini canlandırırken, Ahmet Olgun Sünear ise asi karaktere sahip olan Oğuz’u canlandıracak. Show TV’de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Mint Yapım üstlenecek. Birol Güven’in başarılı projeleri arasında yerini alacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Korhan Bozkurt yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz