Yeter Dizisinin Yeni Transferi Willa Elles

Yeter Dizisinin Yeni Transferi Willa Elles

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Carolin adlı karakteri canlandıran başarılı ve güzel oyuncu Wilma Elles ile ilgili yeni haberler gelmeye başladı. Geçtiğimiz Temmuz ayında ikiz çocuk sahibi olan Wilma Elles, Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un başrollerde yer aldığı Yeter dizisinin oyuncu kadrosuna transfer edildi. Wilma Elles, İdil adlı karakteri canlandırarak 31 Aralık tarihinde seyircileri ile buluşacak. Yeni dizi projesinde aile içi şiddet konu olacak.

Dizi 31 Aralık Perşembe Akşamı Başlıyor

Yılın ilk gününde ekranlara gelecek olan Yeter dizisinin kadrosuna giriş yapan Wilma Elles, daha önce Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde oynamış ve dizinin başarılı reyting rekorları kırmasında büyük etkisi olmuştu. Temmuz ayında ikiz çocuklarını dünyaya getiren Wilma Elles, anne olduktan sonra ilk kez kamera karşısına geçecek. 31 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek dizide İdil karakteri Elles tarafından hayat bulacak.

Aile içi fiziksel şiddet ve psikolojik şiddetin baskısı altında kalan ve bunun savaşını vermekte olan aile fertlerinin dramını anlatacak olan dizinin senaryosu oldukça iddialı gözüküyor. Çaresiz bir annenin çocukları için söylemek zorunda kaldığı yalan, ufak ufak etrafındaki herkesi içine çekmeye başlar. Hayatlar bir bir alt üst olmaya başlarken, karı koca arasındaki psikolojik savaşta, kadın tarafına sadece iki seçenek kalır. Esarete teslim olmak ya da cesaretli duruşunu bozmadan çocuklarına ve kendine yeni bir hayat kurabilmek.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz