Acun Ilıcalı’ya Survivor All Star Şoku: Büyük Umutlarla Başlayan Efsanevi Kadro İstenilen Başarıyı Gösteremiyor!

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2022

Acun Ilıcalı’ya Survivor All Star Şoku: Büyük Umutlarla Başlayan Efsanevi Kadro İstenilen Başarıyı Gösteremiyor!

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor bu sene de çok iddialı bir başlangıç yaptı! Özellikle de bu sezon yarışacak kişiler, son yılların en kaotik isimlerinden seçildi. Kadrolarda kimler yok ki? Eski şampiyonlar, eskiden can ciğer dost olanlar, birbirlerinden nefret eden düşmanlar, geçtiğimiz senelerde adı aşk dedikodularına karışanlar ve eski sevgililer…

All Star Kadrosu!

Ünlüler kadrosunda yer alan kişiler: Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Birsen Bekgöz. Gönüllüler takımında yer alan kişiler: Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda Aydemir, Evrim Keklik, Yağmur Banda. Survivor bu sene oldukça hararetli geçecek gibi dursa da; bu sene Survivor tarihinde bir ilk yaşandı.

blank

Bildiğiniz gibi Survivor eskisi kadar popüler bir yarışma olmasa da kendine has seyirci kitlesi sayesinde sezon boyunca reyting sıralamasında üst sıralarda yer almayı başarıyor. Özellikle de yarışmacıları merak eden televizyon seyircileri, Survivor’ın yayınlanan ilk bölümlerinde ekran başına kilitleniyordu ve bu sayede Survivor yarışması her sene reytinglere zirvede başlıyordu. Ancak bu sene öyle olmadı!

Acun Ilıcalı Zirveye Oturamıyor!

Masterchef’in ardından hemen ertesi gün yayına başlayan Survivor, hafta sonunda yayınlandığı ilk iki bölümüyle birlikte zirveye oturmayı başaramadı. İlk yayınlandığı gün tüm reyting kategorilerinde ikinci sıraya oturan Survivor’ı geçmeyi başaran yapım ise TRT’nin Gönül Dağı dizisi oldu.

blank

Dün akşam ekrana gelen yeni bölüm ise yine zirveye oturmayı başaramadı. Ekranın iki sevilen dizisi Yargı ve Teşkilat’ı geçemeyen Acun Ilıcalı, ikinci ya da üçüncü olarak geceyi sonlandırmak zorunda kaldı. Büyük emeklerle oluşturulan ve son yılların en kaotik Survivor kadrosu, şimdilik istenilen başarıyı göstermemiş gibi duruyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde nasıl bir reyting tablosu göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz