Acun Ilıcalı, Sevgilisinin Doğum Günü İçin Sivilceli Fotoğraf Paylaşınca Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2023

Acun Ilıcalı, Sevgilisinin Doğum Günü İçin Sivilceli Fotoğraf Paylaşınca Ortalık Karıştı!

Kazandığı para, yaptığı yarışma programları, harcamaları, futbol takımları ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Acun Ilıcalı, bugün genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününü kutlamak için Instagram’da paylaşım yaptı. Ancak Acun Ilıcalı’nın paylaşımı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan veto yedi! Sevgilisinin sivilceli fotoğrafını paylaşan ünlü medya patronu, hatasını kısa süre içinde fark edince paylaştığı fotoğrafı kaldırdı ve kısa bir photoshop işleminin ardından sivilce kaldırılarak yeniden paylaşıldı!

Acun Ilıcalı, Sevgilisinin Sivilceli Fotoğrafını Paylaşınca Ortalık Karıştı!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Türkiye’nin en varlıklı isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Şimdilerde satın aldığı futbol takımları ve yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü isim, kariyeri haricinde özel hayatıyla da dikkatleri çekiyor. Özellikle Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşk ve evlilik ile sık sık magazin gündeminde gördüğümüz Acun Ilıcalı şimdi de Ayça Çağla Altunkaya ile güzel bir birliktelik yaşıyor. Ayça Çağla Altunkaya’nın Şeyma Subaşı ile benzerliği dikkat çekerken, ikilinin aynı gün doğması da başka bir detay.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra bir süre sessizliğe bürünmüş ancak birkaç ay sonra gerçek ortaya çıkmıştı. Kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile görüntülenmeye başlayan ünlü medya patronu, ilişkisini basından gizlemeden sevgili olduklarını doğruladı. Son birkaç yıldır dolu dizgin aşkları devam eden çiftimiz her anlarını beraber geçiriyor, sevgilisini bir an olsun yanından ayırmayan Acun Ilıcalı, eski eşiyle aynı gün doğan sevgilisinin doğum gününü Instagram’dan kutlamak isteyince olanlar oldu.

Sevgilisinin doğum günü için paylaşım yapan Acun Ilıcalı, “Duygularımı bugün kulağına söyledim, herkes duymasın. Doğum günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun” sözleriyle kutladı ancak fotoğraf birkaç dakika içinde kaldırıldı ve yeniden paylaşıldı. Bunun sebebi ise Ayça Çağla Altunkaya’nın alnında bulunan sivilce idi. Acun Ilıcalı, sevgilisinin sivilceli fotoğrafını kısa sürede düzelttirerek yeniden paylaştı. Bu detay ise Instagram kullanıcılarının gözünden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz