Yeni Gelin Güzel Oyuncu Eda Ece Balayında Görüntülendi! Bikinisiyle Sosyal Medyayı Ayaklandırdı

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2023

Yeni Gelin Güzel Oyuncu Eda Ece Balayında Görüntülendi! Bikinisiyle Sosyal Medyayı Ayaklandırdı

Geçtiğimiz haftalarda şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Eda Ece, bugün eşi Buğrahan Tuncer ile birlikte Bodrum’da görüntülendi. Düğünden sonra balayı için Bodrum’u tercih eden çiftimiz sosyal medya paylaşımı yapmamış olsa da, Bodrum’a pusu kuran muhabir ve magazincilerden kaçmayı başaramadı. Pembe bikinisiyle görüntülenen Eda Ece’nin fotoğrafları kısa sürede sosyal medyaya yayıldı ve hızla dikkatleri çekmeyi başardı!

Deprem Açıklamasıyla Olay Olmuştu!

Geçtiğimiz haftalarda birkaç yıldır birliktelilk yaşadığı Buğrahan Tuncer ile Beşiktaş’ta bir otelde evliliğe “Evet” diyen Eda Ece’nin nikâh şahitliğini menajeri Gaye Sökmen, Melda Narmanlı Çimen, Ayşegül Aldinç ve Merve Karakimseli yapmıştı. Ünlüler camiasından pek çok kişinin katıldığı düğün adeta yıldızlar geçitini andırmıştı! Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle akıllara kazınan güzel oyuncunun düğün öncesinde ‘Yılın ELLE Kapak Kızı’ ödülünü aldığında yaptığı konuşma ile dikkatleri çekmişti.

Eda Ece’nin konuşması şöyle idi: “Bir işbirliği yaparak ocak ayında kapak kızı oldum. Şubat ayında çıkan dergimi almaya gidemedim onun yerine bebek bezi ve jandarmadan emanet testere alıyordum. Yasak Elma ekibiyle tüm ışıklarımızı oraya göndererek depremzede vatandaşlarımız için yaktık. Öyle durumlarda kaldım ki oyunculuk ve ünün bir önemi kalmadı. Hayvan hakları için de çalışıyoruz. Bunların hepsini arka planda yaptım. Beni herkes Yasak Elma dizisindeki neşeli Yıldız olarak biliyor. Ama aslında için kan ağlıyordu. Bu sene çok değişik bir seneydi, haftaya da düğünüm var. Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar başkaları yapıyor sandı, sandıktan onu anladık. Çok travmatik bir seneydi. Pandemi atlattık, dizim 6 sezonda bitmedi bir de üzerine deprem oldu. Bir de seçim falan derken ben stresten kambur oldum.”

Pembe Bikinisiyle Yakalandı

Düğününden birkaç hafta önce sosyal medyadan linçlenen güzel oyuncu yaptığı açıklamalarla takipçilerinin gönlünü almayı başarmıştı. Şaşalı düğününden sonra ise Eda Ece ilk kez kameralara yakalandı! Çiftimiz, konuşulan düğünün ardından balayına gitti. Balayı için Bodrum’u tercih eden yeni evli çiftimiz önceki gün Yalıkavak’taki lüks bir sitede objektife yansıdı. Eda Ece’nin pembe bikinisi ise sosyal medyada olay oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz