Acun Ilıcalı’nın Kendisine Evlilik Teklifi Ettiği İddia Edilen Ayça Çağla Altunkaya’dan İlk Yanıt Geldi!

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2023

Acun Ilıcalı’nın Kendisine Evlilik Teklifi Ettiği İddia Edilen Ayça Çağla Altunkaya’dan İlk Yanıt Geldi!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Türkiye’nin en zengin isimlerinden biri. Şimdilerde satın aldığı futbol takımları ve yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü isim, kariyeri haricinde özel hayatıyla da dikkatleri çekiyor. Özellikle Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşk ve sonrasında yaptığı evlilik ile sık sık magazin gündeminde gördüğümüz Acun Ilıcalı, 2019 yılında 8 yıl aşk yaşadığı Şeyma Subaşı’dan ayrılmıştı. Şimdi ise kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile 2 senedir güzel bir birliktelik yaşıyor. Ayça Çağla Altunkaya’nın Şeyma Subaşı ile benzerliği dikkat çekerken, ikilinin aynı gün doğması da başka bir detay.

Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya’ya Evlilik Teklifi mi Etti?

Geçtiğimiz hafta Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum günüydü, Acun Ilıcalı genç sevgilisinin doğum gününü kutlamayı ihmal etmezken, magazin gündeminde yeni bir iddia ortaya atıldı. Her röportajında Şeyma Subaşı ile ilişkisinden çok dersler çıkarttığını ifade eden Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya ile çok mutlu olduğunu söylemekten de geri durmuyor. Sevgilisinin doğum gününü “Duygularımı bugün kulağına söyledim, herkes duymasın” notuyla kutlayan Acun Ilıcalı’nın, doğum gününde Ayça Çağla Altunkaya’ya evlilik teklifi ettiği iddia ediliyor. Bu iddia magazin dünyasına düştükten sonra gözler Ayça Çağla Altunkaya’ya çevrildi. Genç kadın, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi ve evlilik teklifi sorularına yanıt verdi.

Ayça Çağla Altunkaya’dan “Evlilik Teklifi” Sorularına Kahkahalı Yanıt!

blank

Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum günü kutlamasından fotoğrafları “Duygularımı bugün kulağına söyledim, herkes duymasın” notuyla paylaşınca, ünlü televizyoncunun evlenme teklif ettiği öne sürülmüştü. Ayça Çağla Altunkaya önceki gün Etiler’de bir arkadaşıyla görüntülendi. Tektaşıyla dikkat çeken genç kadın, Ilıcalı’nın kulağına ne dediğini, evlilik teklifi alıp almadığını soran muhabirlere kahkaha atarak karşılık verdi. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz