Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın Başrollerini Paylaştığı “Ya Çok Seversen”in İlk Bölümü Yayınlandı!

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2023

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın Başrollerini Paylaştığı “Ya Çok Seversen”in İlk Bölümü Yayınlandı!

Ay Yapım imzalı “Ya Çok Seversen” dizisi dün ilk kez seyircilerle buluştu. Diiznin başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor, Ya Çok Seversen; fragmanlarıyla pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Ya Çok Seversen’in İlk Bölümü Yayınlandı!

Dün akşam sonunda izleyiciyle buluşan dizi, Total’de 2.25 reytingle 5. sırada yer alırken, AB’de 2.27 reytingle 2. sıraya yükseldi. ABC1 kategorisinde ise 2.36 reytingle 4. sırada yer aldı. İlk bölümüyle beklentileri tam anlamıyla karşılayamasa da, uluslararası alanda ilgi gördü. İtalya, İspanya, Rusya, Brezilya gibi toplam 16 ülkede yayınlanan Ya Çok Seversen, merakla izlendi. İkinci bölümünün izlenme oranları şimdiden merak konusu oldu ve izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

blank

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Hangi Diziler Nasıl Performans Gösterdi?

TRT1’in NGM imzalı dizisi “Kendi Düşen Ağlamaz” ise reytinglerde zirveye yerleşti. Total’de 3.61 reytingle birinci sırayı elde ederken, AB’de 2.38 reytingle yine birinci sırada yer aldı. ABC1 kategorisinde ise 2.98 reytingle zirveye oturdu. Başrol oyuncuları Eylül Tumbar ve Enes Koçak, kariyerlerindeki ilk dizi deneyimlerinin büyük bir başarıya dönüşmesiyle sevinçlerini paylaştı. Final yapacak olan “Gülcemal” dizisi ise son yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında kendine yer buldu. Total’de 2.58 reytingle ikinci sıraya yerleşti. AB’de 1.67 reytingle altıncı sırada, ABC1 kategorisinde ise 2.32 reytingle beşinci sırada yer aldı. Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı dizi, final sezonunu büyük bir heyecanla sürdürüyor ve izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz