Acun Ilıcalı’ya Gün Doğdu! Müge Anlı – Esra Erol Rekabeti Son Buldu: ATV Müge Anlı’nın Fişini Çekti Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı’ya Gün Doğdu! Müge Anlı – Esra Erol Rekabeti Son Buldu: ATV Müge Anlı’nın Fişini Çekti Ortalık Karıştı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert, tam 12 yıldır gündüz kuşağının en gözde programı olarak anılıyor. Yayın hayatına Atv ekranlarında başlayan ve 12 yıldır aynı istikrarla devam eden Müge Anlı cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. İddialara göre Müge Anlı bu yıl Atv ekranlarında yer almayabilir!

Müge Anlı 12 Yıldır Başarısını Kanıtladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert, ilk günden beri aynı kanalda ve aynı formatta ilerliyor. Kah kayıpları bulan, kah cinayetleri aydınlatan Müge Anlı’nın başarısı izleyenler tarafından taktir ediliyor. Ünlü sunucu yalnızca ekrandaki başarısı ile değil, yaptığı yardımlarla da sık sık gündeme geliyor.

Büyükşen Ailesinin Dosyası Reytingleri Salladı!

blank

Özellikle son dönemde Necla ve Metin Büyükşen çiftinin dosyası ile yakından ilgilenen Müge Anlı, detaylarda gizlenen ipuçlarını bulmasıyla ve cinayeti aydınlatmak için tüm çabasını ortaya koymasıyla beğeni topladı. Stüdyoya canlandırma için dekor bile getirten güzel sunucu, ne yazık ki final sebebiyle cinayeti aydınlatamadı.

Ancak cinayetin çözülmesi konusunda kocaman bir adım attı. Müge Anlı’nın çabalarını ve katledilen çiftin büyük oğlu Osman Büyükşen’in feryatlarını gören Jandarma Komutanlığı olaya kayıtsız kalamadı. Jandarma bünyesinde 10 özel Jasat dedektifinden oluşan bir ekip kurulacağını ve ekibin bu cinayetle bizzat ilgileneceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı Müge Anlı’nın Peşine Düştü!

Bunlar olup biterken Müge Anlı’nın reytingleri bir hayli yükseldi. Bunu farkeden Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı kendi dijital yayın platformu Exxen’e transfer etmek istedi. Kısa süre içerisinde Müge Anlı’nın yeni sezonda Exxen’de olacağı iddiaları yayıldı. Ancak Müge Anlı Yaptığı bir açıklama ile iddiaları yalanladı.

Müge Anlı Atv’den Kovuldu mu?

Müge Anlı’nın bugün yaptığı bir paylaşım ise kafaları karıştırdı. Yaptığı kumdan kalenin fotoğrafını “Deniz kenarının süsüdür kumdan kaleler… Hayatı da özetler bir bakıma… Saygısızca yıkarlar yeniden yaparım. Rüzgar süpürür, dalgalar alır götürür yeniden yaparım. Ve her biri öncekinden daha güzel olur çünkü tecrübe, her yıkımı daha güçlü bir başlangıca dönüştürür aslında…” notu ile paylaşan Müge Anlı hakkında bir iddia daha ortaya atıldı.

İddialara göre Müge Anlı’nın yeni sezon için Atv ile ilişkisi kesildi. Hal böyle olunca da Acun Ilıcalı’ya gün doğdu. Esra Erol Müge Anlı rekabeti son buldu; meydan Esra Erol’a kaldı. Müge Anlı ise kumdan yaptığı kalenin başında yıkılan başarısını ve kendinde bulduğu yeniden başarma gücünü anlattı.

blank

Müge Anlı yeni sezonda nerede karşımıza çıkacak? Yakın zamanda Müge Anlı’dan yahut Atv’den bu iddiaya ilişkin bir açıklama gelecek mi bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz