Bu Sözleri Hadise ve Demet Akalın Duymasın: Hande Yener’in “Sahte Star” Göndermesi Sosyal Medyayı Yıktı!

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Bu Sözleri Hadise ve Demet Akalın Duymasın: Hande Yener’in “Sahte Star” Göndermesi Sosyal Medyayı Yıktı!

Konser bitiminde Magazin Burada mikrofonlarına konuşan Hande Yener, bomba etkisi yaratacak açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcının “Sahte Starlar” göndermesi magazin dünyasında şok etkisi yarattı.

Yasaklar Bitti Sahne Savaşları Başladı!

Yasaklar bitti, eğlence mekanları açıldı. Böylece ünlü isimler de türlü mekanlarda sahne almaya, bir yılın ardından sevenleriyle buluşmaya başladı. Ünlülerin en çok sahne aldığı yerlerden biri de İzmir’in cennet ilçesi Çeşme, hatta Alaçatı oldu!

Alaçatı’da sahne alan ilk isim elbette Demet Akalın’dı. Ünlü şarkıcı Alişan ile birlikte sunduğu sabah programı biter bitmez yeni şarkısını çıkarmış ve ardından ailesi ile birlikte Çeşme’deki yazlığına gitmişti. O sırada eğlence mekanları açılınca ünlü popçu hemen sahne almaya başladı.

blank

Elbette Çeşme gecelerinin tek ismi Demet Akalın değildi. Hande Yener de yasakların bitmesiyle Alaçatı’da sahne almaya başladı. Programının bitiminde Magazin Burada mikrofonlarına konuşan Hande Yener, magazin muhabirlerinin sorduğu soruları içtenlikle cevapladı.

blank

Pandemi döneminde hep evde olduğunu ve bu yüzden depresyona girdiğini söyleyen Yener, o zor zamanları atlatmasında sevgilisinin, müziğin ve köpeklerinin çok yardımı olduğunu söyledi. Pandemi döneminin herkes kadar kendisinin de ruh sağlığını etkilediğinden söz eden Hande Yener, bu süreçte birçok doktor arkadaş edindiğini belirtti.

Sahte Star Göndermesi Demet Akalın ve Hadise’ye mi?

Keyifli sohbetin arasında ise ünlü şarkıcıya ‘Sahte Star’ göndermesi soruldu. Ünlü şarkıcı herkesin sosyal medya hesabında ben çok iyiyim, çok başarılıyım, herkes beni çok seviyor şeklindeki paylaşımlarla algı oluşturduğunu, ve bu algının gerçek başarının önüne geçtiğini söyledi. Açıklama bu olunca, “Sahte Star” göndermesinin muhatabı olarak Demet Akalın akıllara geldi. Aynı tatil beldesinde farklı mekanlarda sahne alıyor olmaları da bu durumu kanıtlar nitelikteydi.

blank

Sayıları gerçekçi bulmadığını söyleyen Hande Yener, “Acaba o insanların konserini kaç kişi izliyor ona bakmak lazım” şeklinde konuşunca işin içine Hadise de girdi. Son dönemlerde youtube izlenme sayılarını sık sık paylaşan Hadise ve Demet Akalın, Hande Yener’in bu zehir zemberek göndermeleri hakkında ne söyleyecek, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz