Sonunda İtiraf Ettiler: Atiye’nin Yıldızı Metin Akdülger Sevgilisiyle Verdiği Pozlarla Görenleri Şaşırttı!

Aleyna

11 Temmuz 2021

Sonunda İtiraf Ettiler: Atiye’nin Yıldızı Metin Akdülger Sevgilisiyle Verdiği Pozlarla Görenleri Şaşırttı!

Atiye’nin yakışıklı oyuncusu Metin Akdülger, kariyeri kadar aşk hayatında da başarıyı yakaladı. Ünlü oyuncu sevgilisiyle öyle pozlar verdi ki görenleri kıskandırdı.

Kariyerindeki Başarısı Gün Geçtikçe Artıyor

Metin Akdülger, son olarak 17 Haziran’da izleyici ile buluşan Atiye dizisinin 3. sezonunda karşımıza çıkmıştı. Dizide sergilediği performans ile büyük beğeni toplayan oyuncu, rol aldığı kaliteli yapımlar sayesinde kendine oldukça iyi bir kariyer inşa ediyor .

Cansu Dere’yle Partner Olduğu Zamanları Kim Unutabilir!

Bir döneme damga vuran Şahsiyet dizisi, oyuncu kadrosu ve işlediği konu nedeniyle oldukça konuşulmuştu. Metin Akdülger’in Cansu Dere ile partner olması ise unutulmaz bir olaydı. İkili birbirine çok yakıştırılmış hatta bir ara aralarında aşk dedikoduları bile çıkmıştı. Haberlerin doğru olmadığı sonrasında açığa çıksa da ne yalan söyleyelim, çok yakışacakları kesindi.

Medcezir Dizisiyle Kendini Kanıtlamayı Başarmıştı

Medcezir dizisi Türkiye’de göz ardı edilemez bir hayran kitlesine sahip ve hala büyük bir ilgi görüyor. Metin Akdülger bu dizide her ne kadar kötü bir karakteri canlandırsa da o zamanlar yakışıklılığı ile birçok genç kızı kendine hayran bırakmıştı. Oyuncunun ışığı bir kere parladıktan sonra bir daha hiç sönmedi .

Kariyerinde Böylesine Başarılıyken Magazin Sayfalarına Düşmese Olmazdı

Metin Akdülger, hem bu kadar yakışıklı hem de bu kadar yetenekli olunca adı sürekli farklı isimler ile anıldı. Bu zamana kadar pek çok isimle yakıştırılsa da oyuncu bu iddiaları doğrular nitelikte hiçbir şey söylememiş hiçbir şey paylaşmamıştı. Son olarak adı influencer Cansu Akın ile anılan Akdülger’den nihayet beklenen hareket geldi. Çiftimiz ilişkilerini ulu orta göstererek bütün haberleri doğrulamış oldu.

Paylaştıkları Fotoğraflarla Düşman Çatlatıyorlar

Cansu Akın, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından sevgilisi Metin Akdülger ile el ele, göz göze bir fotoğraf paylaştı. Metin Aldülger’in fotoğrafa yorum yaparak kalp emojisi koyması ise gözlerden kaçmadı. Aşıklar, aşklarını yaşamaya son sürat devam ediyor. Biz de maşallah diyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz