Esra Erol’un Programında Ekran Başında Çıldırmaya Devam Ediyoruz, Şoke Eden İddia: “Eşim Çocuğumuzu Öldürdü!”

Aleyna

ATV

17 Ocak 2022

Esra Erol’un Programında Ekran Başında Çıldırmaya Devam Ediyoruz, Şoke Eden İddia: “Eşim Çocuğumuzu Öldürdü!”

Gün geçmiyor ki Esra Erol’u programında absürt bir konuya daha denk gelmeyelim! Her geçen gün absürtlüğün sınırının aşıldığı programda bu gözler, kulaklar çok şeyler gördü, çok şeyler işitti ancak bugün canlı yayında ortaya atılan iddia herkesi oldukça sarstı! Esra Erol’un programına katılan Gaziantepli İsmail Panoğlu, eşinin hem kendisini bir akrabasıyla aldattığını hem de evlilik dışı dünyaya gelen ilk çocuklarının eşi tarafından öldürüldüğünü ve eşinin de bu suç nedeniyle 15 yıl hapis cezası aldığını iddia ederek; eşi Rümeysa Panoğlu’nu Esra Erol’a davet etti!

Kurgu İddiaları Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi haftaiçi her gün ATV ekranalrında Esra Erol’u programında şaşırmaya devam ediyoruz. Aile içi karmaşaların, çarpık ilişkilerin ve sorunların işlendiği program reyting sıralamasında yayınlandığı günlerde zirveye oynamaya devam ediyor. Instagram ve Youtube gibi sosyal mecralarda da oldukça sevilen Esra Erol’un sabrı ve empati yeteneği herkesi kendine hayran bırakıyor.

Bizler ekran başında saç baş yolarken, herkesi anlamaya dinlemeye ve sorunları çözmeye çalışan Esra Erol, geçtiğimiz günlerde kurgu iddialarıyla gündeme gelmişti. Programda işlenen Ahmet ve Fatma konusunu bilmeyen yoktur, şimdilerde hala beraber olan ikili Tiktok’tan videolar ve canlı yayınlarla bizleri bilgilendirmeye devam ediyor. Ahmet’in iddiasına göre Esra Erol’un programındaki tüm olaylar kurguymuş!

blank

Esra Erol’da Herkesi Şoke Eden İddia!

Bugün ise Esra Erol’un programında öyle bir iddia ortaya atıldı ki, kurgu olmasını çok isteriz! 24 yaşındaki İsmail Panoğlu, eşi Rümeysa’nın kendisini bir akrabasıyla aldattığını söyleyerek programa katılıyor. İlk olarak Rümeysa’nın kendisine kaçtığını ve birkaç günlük bir beraberlikten sonra ailesinin evine döndüğünü anlatıyor. İsmail’in iddiasına göre Rümeysa bu birliktelikten hamile kalmış ve bir çocuk dünyaya getirmiş ancak sonrasında çocuğu istememiş ve öldürmüş! Hatta bu nedenle 15 yıl hapis cezası almış.

blank

Sonrasında Rümeysa’nın ailesi İsmail’i tehdit ederek zorla evlendirmiş. Bu evlilikten ise iki tane çocuk dünyaya gelmiş. Rümeysa’nın da canlı yayına bağlanmasıyla ortalık iyice karışıyor ve ikilinin birbiri hakkında ortaya attığı iddialar herkesi şoke ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz