Acun Medya’dan Masterchef’in Babacan Jürisi Mehmet Yalçınkaya’ya Büyük Jest!

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Acun Medya’dan Masterchef’in Babacan Jürisi Mehmet Yalçınkaya’ya Büyük Jest!

Masterchef, son yılların en sevilen yarışma programları arasında yer alıyor. Hem heyecan hem de öğreticiliği sebebiyle izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışmanın 2021 sezonu sona ermiş olmasına rağmen, sosyal medyadaki yankıları sürüyor. Bugün tüm sosyal medya, Acun Medya’nın Mehmet Yalçınkaya’ya yaptığı jesti konuşuyor!

Masterchef 2021 Sezonu Bomba Gibi Bitti!

Her sezon olduğu gibi bu sezon da ekranların en sevilen yarışması olmayı başaran Masterchef, yine heyecan dolu anlara imza attı. Son 3’e kalan Hasan, Tahsin ve Eren’in kıyasıya rekabeti, izleyicileri ekran başına kilitledi. Sonunda o büyük gün geldi çattı ve geçtiğimiz hafta Mastercehf’İn şampiyonu belli oldu. Aylar süren yarışmayı bu sezon, yaptığı yemeklerle ağzımızı sulandırmayı başaran Eren kazandı.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da başarılı yarışmacıları etrafına toplayan Mehmet Yalçınkaya, dün masterchef finalistlerini okul olarak da işlettiği restoranında ağırladı. Hem mutfağın inceliklerini anlatan hem de gözde yarışmacılarına leziz yemekler tattıran Mehmet Yalçınkaya, o özel anları sosyal medya hesabında “Usta çırak ilişkisi böyle bir şey iyi ki geldiniz aslanlar” notuyla paylaştı.

Mehmet Chef Finalistlerine, Acun Medya da Mehmet Chef’e Jest Yaptı!

blank

Masterchef jürisinde yer alan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya, tüm Masterchef izleyicileri tarafından ilgiyle takip edilse de, Mehmet Chef’in babacan tavırları özel bir ilgi gördü. Zaman zaman sinirlense de yarışmacılarını çocukları gibi gören ve onlara adeta bir baba gibi yaklaşan Mehmet Yalçınkaya, bu tavırlarıyla hem yarışmacıların, hem izleyicilerin hem de sosyal medya takipçilerinin gözdesi oldu.

blank

Bugün yeni yaşını kutlayan Mehmet Yalçınkaya, en az yarışmacıları ve izleyicileri kadar Acun Medya ekibinin kalbinde de yer etmiş olacak ki, Acun Medya Mehmet Yalçınkaya’nın doğum gününü, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla kutladı. Ünlü şefin Masterchef stüdyosunda çekilen bir resmini “Happy Birthday” notu ile remi sosyal medya hesabında yayınlayan Acun Medya’nın bu paylaşımı, babacan şefi bir hayli duygulandırdı. Mehmet Şef aynı gönderiyi kendi sosyal medya hesabında yayınlayarak Acun Medya ekibine teşekkür etti. Bizler de Mehmet Chef’e uzun ve başarı dolu yaşlar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz