Magazin Kraliçesi Seren Serengil Önce Uyardı Sonra Paylaştı: “Bakın Nasıl…”

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Magazin Kraliçesi Seren Serengil Önce Uyardı Sonra Paylaştı: “Bakın Nasıl…”

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının gözde yorumcusu Seren Serengil, hem yorumları hem de sosyal medya paylaşımlarıyla izleyenleri şoke ediyor. Geçtiğimiz yılı hastalıklarla boğuşarak geçiren ünlü yorumcunun bu yıl sağlığının yerinde oluşu, hayranlarını oldukça sevindiriyor.

Seren Serengil Magazin Gündemini Alt Üst Etmeye Devam Ediyor!

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programının gözde yorumcusu Seren Serengil, geçtiğimiz yılı hastalıklarla boğuşarak kapattı. Geçirdiği mide küçültme operasyonundan sonra Dumping Sendromu’na yakalanan ve 46 kiloya kadar düşen ünlü sunucu, yaz boyunca oldukça zor anlar yaşadı.

blank

Geçtiğimiz sezonun son günlerinde, dumping sendromu yetmezmiş gibi bir de safra kesesinde taş olduğu belirlenen ünlü sunucu, sağlık durumu pek elverişli olmadığı için ameliyata alınamadı. Narkozu kaldıramayacağı söylenen Seren Serengil, sağlığını toplayabilmek için ameliyat öncesinde tedavi görmeye başladı.

blank

Tedaviler sayesinde kendini toparlayan Serengil, sonbahar aylarında nihayet ameliyat masasına yattı. Önce safra kesesi, ardından da midesi için geri dönüşüm operasyonu geçiren Serengil, düşünülenin aksine kendini çok çabuk toparladı. İyileşir iyileşmez ekranlara geri dönen Serengil, magazin gündemini belirlemeye kaldığı yerden devam etti.

Önce Uyardı Sonra Sosyal Medya Hesabında Paylaştı!

Her gün program öncesinde, sosyal medya hesabında story paylaşarak takipçilerini ekran başına davet eden ünlü sunucu, bu sabah paylaşımında evladım dediği köpeği NoyNoy’a da söz verdi. NoyNoy’un, sokak hayvanları konusunda duyarlı olunmasını istediğini belirten Seren Serengil, soğuk günlerde patili dostlarımıza daha çok mama ve su desteği verme konusunda tüm takipçilerini uyardı.

Programdan sonra rastladığı bir sokak köpeğine sandviç alıp ısıttırarak ikram eden Seren Serengil, o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Sevimli köpeğin o anları herkesin kalbini ısıtırken, Seren Serengil’in bu örnek davranışı da takipçileri tarafından taktirle karşılandı. Umuyoruz ki ünlü sunucunun bu hareketi herkese örnek olur ve patili dostlarımız bu soğuk kış günlerini rahatlıkla atlatır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz