Acun Ilıcalı Sızıntıyı Yine Engelleyemedi! İşte, Masterchef’te eleneceği ifşalanan o isim! Babası açıkladı…

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2020

Acun Ilıcalı Sızıntıyı Yine Engelleyemedi! İşte, Masterchef’te eleneceği ifşalanan o isim! Babası açıkladı…

TV8’de yayınlanan ve aylardır devam eden Masterchef yarışmasında, haftalardır bir ifşa problemi yaşanıyordu. Elenecek yarışmacılar eleme gecesine günler kala sosyal medya hesaplarında ve sözlüklerde ifşalanıyordu. Hatta takımların kimlerden oluşacağına dair söylentiler bile doğru çıkıyordu.

masterchef yarışmacıları

Masterchef yarışmacılarına öncelikle sosyal medya hesaplarından hiçbir paylaşım yapmama yasağı getirildi. Sıkı takipçiler, sosyal medya paylaşımlarından kimlerin potaya gireceğini ve eleneceğini tahmin edebiliyordu.

Yarışmacıların sosyal medya paylaşımlarına izin verilmediği halde ifşaların önüne bir türlü geçilemedi. Bu sefer ekip çalışanlarından ya da yarışmacılardan birinin dışarıya bilgi sızdırdığı ihtimali üzerinde duruldu. Her hafta sözlüklerde açılan başlıklarda kimin eleneceği kesin bir şekilde dilden dile dolaşıyordu. Bu durum birçok seyircinin heyecanını kaçırmaya ve programı izlemesini bırakmaya sebep oldu. İşte, hafta hafta elenen ismi ve yarışmada neler yaşanacağını anlatan bir sözlük yazarının girdiği entryler:

https://eksisozluk.com/entry/113476575

Bir dönem yarışmanın çekimlerinin durma noktasına gelmesine sebep olan bu durum yavaş yavaş düzelmeye başlıyordu ki; bu kez elenen yarışmacıların yakın çevrelerinin paylaşımları odak noktası oldu. Elenen yarışmacıların arkadaşları destek amaçlı paylaşım yaptıklarında yine sıkı takipçilerin gözünden kaçmadı ve yarışmaya veda eden isimler belli oldu.

Geçen Haftanın Elenen İsmi de İfşalanmıştı!

En son yarışmacı Berker’in eleneceği arkadaşının attığı bir hikaye ile anlaşılmıştı. Hikayede yarışma evinden dışarıda olan Berker, arkadaşlarıyla birlikte bir restoranda yemek yiyordu.

masterchef berker

İşte Bu Haftanın Merak Edilen İsmi!

Bu haftanın elenen yarışmacısı ise herkesi şoka uğrattı. Yarışmanın en sevilen isimlerinden biri babasının sosyal medyada fotoğrafını paylaşarak moral mesajları yazmasıyla ifşa oldu. Babasının paylaşımına göre elenen isim; yarışmaya müthiş bir ivmeyle başlayan fakat son zamanlarda motivasyon kaybıyla birlikte performansı düşen Tanya Kilitkayalı oldu.

tanya kilitkayalı eleme ifşası

Kıbrıs’lı yarışmacı sempatik tavırları ve şivesiyle izleyici tarafından en çok sevilen yarışmacılar arasında yer almıştı. Özellikle deniz ürünlerinde yaptığı başarılı yemeklerle şeflerin de beğenisini toplayan Tanya, favori yarışmacılar arasındaydı. Yarışmaya erken veda eden ve unutulmayacak yarışmacılar arasında yerini çoktan almış Tanya’ya, internette destek mesajları yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz