İkbal Gürpınar Koronavirüs Sebebiyle Yoğun Bakıma Alındı! Oğlu Bu Sözlerlerle Duyurdu…

Tvyayinakisi.com

Haberler

31 Ekim 2020

İkbal Gürpınar Koronavirüs Sebebiyle Yoğun Bakıma Alındı! Oğlu Bu Sözlerlerle Duyurdu…

Yıllardır kadın programlarının aranan yüzlerinden biri olan İkbal Gürpınar koronavirüs sebebiyle zor günler geçiriyor… Virüs sebebiyle babasını kaybeden başarılı sunucu ardından annesinin ve eniştesinin de yoğun bakımda olduğunu takipçileri ile paylaşmıştı. Ne Gürpınar eniştesini de toprağa vermişti…

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan babasını kaybeden İkbal Gürpınar virüse bu sefer de kendi yakalandı. Başarılı sunucu babasının ölümünü “Babamızı Murtaza Dönmez’i maalesef kaybettik. Emanetini bıraktı, gitti. İnnalillah ve inna ileyhi raciun… Mekanı Cennet olsun, Rabbim taksiratını affetsin. Hastalara şifa versin… Ne olur dikkat edin. Bu hastalığın şakası yok” sözleri ile sosyal medya hesabında böyle duyurmuştu.

Her şey üst üste gelir ya bazen… İkbal Gürpınar’da tam olarak böyle bir süreçten geçiyor. Bir yandan sevdikleriyle imtihan olurken diğer yandan da kendi sağlığı için savaş veriyor.

Bugün İkbal Gürpınar’dan oldukça kötü bir haber aldık. Başarılı sunucunun oğlu Alper annesinin sosyal medya hesabından bir duyuru yaparak annesinin yoğun bakıma alındığını duyurdu.

Yıllardır TRT 1, Samanyolu, Kanal 7 gibi kanallarda onlarca programa imza attı İkbal Gürpınar… Hayran kitlesi her geçen yıl biraz daha büyüdü. Şimdi ise onu sevenlerin dualarına ihtiyacı var.

Umarız en kısa sürede sağlığına kavuşur ve hayranları ile ekranlarda buluşmaya devam eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz