Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Şok Tepki! “Bu Fotoğrafı Koyacağına…”

Tvyayinakisi.com

Haberler

31 Ekim 2020

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye Şok Tepki! “Bu Fotoğrafı Koyacağına…”

Demet Akalın’ın sosyal medya hesaplarından yargı dağıtmaya devam ediyor… Şarkıcı Demet Akalın İzmir depremi sonrasında Aleyna Tilki’nin Instagram postuna olay yaratacak bir yorum yaptı.

Sanat camiası gün boyu İzmir’de yaşanan depreme mesajları ile destek oldu. Bu kişilerin başında ise Demet Akalın geliyor. İlk dakikadan itibaren konuya oldukça hassasiyet gösteren Akalın, İzmir depremi ile ilgili arka arkaya gönderiler paylaştı.

Şarkıcı Demet Akalın İzmir depremi sonrasında Aleyna Tilki’nin Instagram postuna olay yaratacak bir yorum yaptı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İyiki tanıdım sizleri?saolun?#izmir @otel1881

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu Fotoğrafı Paylaşacağına….

Aleyna Tilki akşam saatlerinde Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaştı. Fakat genç şarkıcı Demet Akalın’ın tepkisinden kaçamadı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

?

Aleyna Tilki (@aleynatilkiofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Fotoğrafa “Şu Akut’ u paylaşsan faydası olur inan bu resimden çok!” yorumu yapan Demet Akalın, İzmir depremi ile alakalı paylaşım yapmadığını düşündüğü genç şarkıcıya tepki gösterdi.

blank

Akalın’ın yorumu üzerine fanları Aleyna’nın dün Twitter’da yaptığı paylaşımı hatırlattı. Fanlarının belirttiği gibi Aleyna Tilki İzmir için Twitter’da paylaşımlarda bulunmuştu.

Bakalım bu şok yoruma Aleyna Tilki nasıl yanıt verecek?

Benzer Haberler

Boşver 1 Kasım 2020

Bu Demet Akalın akpye ne zaman katılıp yalakalık yapsa hep bir polemik yaratıp sesini arka plana atarak laf salatası yapıyor.Sus da sesinle gündem olmaya çalış.Şarkılarınıda zaten dinlemek artık sınır sistemimi bozuyor.Aleyna Tilki sesi çok mu iyi hayır.Sadece sesinle,şarkıların güzelse sanatınla ömürlük anılırsın.Polemikle ancak karga uçuşu sonra çöplüğe inersin.

Yorum Yaz