Adı Zehra 10. Bölüm Fragmanı 28 Nisan Cumartesi

admin

FOX

23 Nisan 2018

Adı Zehra 10. Bölüm Fragmanı 28 Nisan Cumartesi

Fox TV’nin, gizemler, sırlar ve karanlık ilişkilerle dolu sevilen dizisi ‘Adı: Zehra’nın 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika dolu bir bölüm daha Cumartesi akşamı izleyicileri beklerken fragman yeni soruları ve şüpheleri de beraberinde getiriyor.

Dizinin önceki bölümünde Genco ve Zehra romantik buluşmalarının ardından eve döndüklerinde yerde kanlar içinde yatan Nadir’i bulmuşlardı. Genco bir yandan babasının hayatı için endişelenirken diğer yandan Şule’nin neden böyle bir şey yaptığı sorusu aklını yiyip bitirmekteydi. Nadir’in kendine gelip gelmeyeceği ayrı bir korku yaratırken uyanırsa kendisi ve Şule hakkında neler anlatacağı ise bir diğer soru işaretiydi. Zehra bu soruların yanıtını bulabilmek için Hayal’le bir plan yapmıştı ancak Şule’den gelen beklenmedik karşı atakla olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştı.

Dizinin yeni bölüm fragmanıysa Ceren’in evi terk edişiyle açılıyor. Mine’nin annesine yalvarışları yürekleri parçalarken Leyla, küçük kızın da aklına girmeye çalışıyor ve annesinin aslında gerçek annesi olmadığını söylüyor. Zehra odada giyinmeye çalışırken odaya giren Nadir, gergin anların yaşanmasına ve geçmişin karanlığının yeniden büyümesine neden oluyor. Zehra, Kadir’le tekrar buluştuğunda ondan kurtulabilmek için sonunda gerçeği itiraf ediyor ve Genco’yu sevdiğini söylüyor.

Fox TV’nin ağır toplarından olan başarılı dizi ‘Adı: Zehra’ 10. bölümüyle 28 Nisan Cumartesi akşamı, saat 20.00’de ekranda olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz