Cennetin Gözyaşları 30. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Pazar

admin

Haberler

23 Nisan 2018

Cennetin Gözyaşları 30. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Pazar

ATV’nin en sevilen dizilerinden biri olan Cennetin Gözyaşları dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümünden fragman yayınlandı.

Cennetin Gözyaşları dizisinin 30. Bölüm fragmanında;  Kaya çok tehlikeli adımlar atıyor. Elinde bir silah ve Arzu’yu bitirmek üzere planları ile harekete geçiyor. Arzu kendini bekleyen tehlikeden habersiz bir biçimde kızı Cennet ile arasını düzeltmeye çalışıyor. Öyle ki, Cennet’in babaannesinin yanına giderek tüm yaşananları konuşuyor. Bu konuşmada Kaya ile ilgili söylediklerini duyan Cennet bir kez daha yıkılıyor. Bunun üzerine annesinin yanına giderek babası Kaya ile ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışıyor. Diğer yandan Soyerlerin evinde büyük bir gerginlik mevcut. Melisa hala annesinin gidişini kabul etmiyor. Fakat babaannesi Arzu’ya dair tüm anıları ve eşyaları evden atma derinde düşmüş. Bu yüzden babaannesi ile kavga eden Melisa annesinin eşyalarını attırmıyor. Hatta babaannesine bağırarak ” annem bu eve geri gelecek diyor ” . Diğer yandan Mahir da Özlem’in oyunun ortaya çıkması ile dağılıyor. Soyerler için işler iyice sarpa sarıyor.

Cennet babası ile ilgili gerçekleri öğrenince eline silah alarak Kaya’nın karşısına çıkıyor. Annesin yaptıklarının hesabını soran Cennet yine de babasını vuramıyor. Fakat bu girişimi Arzu’nun başına bela oluyor. Kaya hesap sormak için Arzu’yu yanına çağırıyor. Arzu’ya ” sen Cennet’i benden aldın bende Melisa’yı senden alacağım” diyor. İkili arasında çocuk hesaplaşması nasıl bitecek bilinmezken; Cennet tüm bu olanlardan sonra tek gerçek bildiği Selim aşkına sığınıyor. Selim’e giderek kendisi ile evlenmek istiyorsa hemen evlenip buraları terk etmek istediğini aktarıyor. Selim de kabul ediyor ve ikili girişimlere başlıyor.

Cennetin Gözyaşları 30. Bölümüyle 29 Nisan Pazar günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz