Ufak Tefek Cinayetler 27. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Salı

admin

Star TV

29 Nisan 2018

Ufak Tefek Cinayetler 27. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Salı

Sarmaşık kadınlarının güç oyunlarında kurbanın ve celladın kim olduğunu merakla beklediğimiz  ‘Ufak Tefek Cinayetler’in 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin önceki bölümünde Merve, Serhan ve Oya’nın ilişkisini kendi gözleriyle görüp ölümcül intikam planını devreye sokmuş ve Serhan’ın Oya’dan şüphe duymasını sağlamaya çalışmıştı. Akıl oyunlarını başarıyla yürüten Merve, Serhan’ın zihnine şüphe tohumlarını ekmeyi başarmıştı. Serhan ve Oya’nın ilişkisinin yanı sıra Oya’nın akıl sağlığı da tehlikeye girmişti. Diğer yandan ise Arzu ve Enver’in yakınlaştığını gören Mehmet, içinde kıskançlık duygusunun kabardığını hissederek Arzu’nun karşısına çıkmıştı.

Dizinin 27. bölüm fragmanında ise Oya’ya verilen ilacın kademe kademe tesirlerini görüyoruz. Oya giderek hafızasını yitirmeye başlıyor, muhakeme duygusunu kaybediyor ve konularla ilgili paranoyak tavırlak sergiliyor. Bunları ilacın tesiriyle mi yapıyor yoksa Merve’nin oyununu farkederek bir kontra mı sergiliyor bilinmez ancak yeni bölüm yeni soruları da beraberinde getiriyor. Üstelik Serhan’ın Oya’dan ayrılmak istediğini söylemesi de tüm bu sıkıntılı sürece tuz biber ekiyor. Oya’nın kendini bilmez bir halde denize doğru yürümesi de akıllara ‘yeniden intiharı mı deneyecek’ sorusunu getiriyor.

Her bölümüyle izleyicileri ekran başına kitleyen ‘Ufak Tefek Cinayetler’ yeni bölümüyle 1 Mayıs Salı günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz