Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı 21 Nisan Cumartesi

admin

FOX

16 Nisan 2018

Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı 21 Nisan Cumartesi

Fox TV'nin her bölümü olay yaratan yeni dizisi Adı Zehra'nın merakla beklenen 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her cumartesi ekranları kasıp kavuran Adı Zehra dizisinde entrikanın ve saklanan sırların sonu gelmiyor. Dizinin geçen haftaki bölümünde; Zehra Serkan'la ilgili öğrendiklerinin şokunu atlatmaya çalışırken diğer yandan Genco ile giderek daha çok yakınlaşır. Zehra'nın peşinde olduğu şeyi araştırmaya başlayan Şule ise öğrendiği feci gerçek karşısında yıkılır.

Dizinin bu haftaki bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmiyor. Genco Nadir'le ilgili öğrendiği gerçek karşısında şok olur.. Babasının yıllarca ondan sakladığı sır artık açığa çıkar. Nadir bıçaklanarak hastaneye kaldırılır. Yaşananlar Şule'yi hedef gösterse de Nadir'i kim bıçaklamıştır? Diğer yanda Leyla Serkan'a çok sinirlenir ve onu cezalandırmak için kozunu ortaya koyar. Serkan'ın evine giderek Mine'nin aslında kendi kızı olduğunu söyler. Evdeki herkes büyük bir şok yaşar. Kadir tarihi eser kaçakçılığı suçundan tutuklanır. Ceren hamiledir ancak doğurmamaya kararlıdır ve bebeğini aldırmak için hastaneye gider. Zehra sonunda diski alabilmek için kendini riske atarak bir hamlede bulunur. Artık gerçekleri öğrenmenin bir adım uzağındadır. Kadir'in Genco ile ilgili söyledikleri ise Hande'nin aklını karıştırır.

Yine nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek olan Adı Zehra, 21 Nisan Cumartesi günü yeni bölümüyle Fox TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz