Çocuklar Duymasın 37. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Pazar

admin

Kanal D

16 Nisan 2018

Çocuklar Duymasın 37. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Pazar

Kanal D'nin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her hafta izleyenleri kahkahalara boğan dizinin geçen haftaki bölümünde Haluk ve Meltem evlat edinecekleri Zeynep ile tanışmışlardı. Haluk kendisini telefonuna “Taş kafa” diye kaydeden kişinin peşine düşmüş ve agresif tavırlarıyla izleyenleri güldürmüştü. Sosyal Medya paylaşımlarının da klişe oluşu ve beğeni almayışı onun için büyük bir yıkım olmuştu. Diğer yanda Hüseyin'in evi karaladığı yabancı kiracılarla anlaşmaya çalışan Kadriye'nin İngilizce ile imtihanı da oldukça komik sahnelerin yaşanmasına sebep oldu.

Dizinin bu haftaki bölümünde ise; Haluk, Meltem ve Zeynep birlikte hamburger yemeye giderler. Yeni bir aileye kavuşmanın heyecanını yaşayan Zeynep çok mutludur. Kahve falının ne kadar karlı bir iş olduğunu konuşan Şükrü ve Hüseyin kahvede fal bakma olayına girerler. Ancak bir süre sonra yakayı ele verirler ve Yakup tutuklanır. Bir parti yapmaya karar veren Haluk ve Meltem Havuç'un isteği üzerine şişe çevirmece oynarlar. Haluk oyunun kurallarına uymakta zorlanırken Sertaç'ın dürüst halleri Özlem'e zor anlar yaşatır. Gönül'ün Tuna'ya sorduğu soru ise onu köşeye sıkıştırır.

Yine eğlenceli bir bölümle ekranlara gelecek olan Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 22 Nisan Pazar günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz