Cennetin Gözyaşları 29. Bölüm Fragmanı – 22 Nisan Pazar

admin

Haberler

16 Nisan 2018

Cennetin Gözyaşları 29. Bölüm Fragmanı – 22 Nisan Pazar

ATV’nin en sevilen dizilerinden biri olan Cennetin Gözyaşları dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümünden fragman yayınlandı.

Cennetin Gözyaşları dizisinin 29. Bölüm fragmanında; Selim ve Cennet bir araya geliyor. Cennet sevdiği adama annesini bulduğunu söylüyor. Selim ise bu habere çok şaşırıyor. Arzu ise kızı Melisa ile büyük bir sorunun içinde buluyor kendini. Yaşananlardan dolayı Cennet’in hiçbir suçu olmadığını söyleyen Arzu’ya kızı Melisa tepki gösteriyor. Artık bir karar vermesini ve kendisi ile Cennet arasında kesin olarak bir seçim yapmasını istiyor. Melisa ” senin hayatında iki kızına birden yer yok ”diyerek resti çekiyor. Arzu bu kararı nasıl vereceğini düşünürken diğer yandan da Cennet’i kazanmaya çalışıyor. Fakat Cennet tüm yaşadıklarından sonra annesi olarak Arzu’yu kabul edemiyor. Bu yüzden ondan kaçıyor. Arzu ise bir türlü kızı Cennet’in gönlünü alamıyor.

Selim ise bir kez daha Kaya ile karşı karşıya geliyor. Her şeyi Cennet’in öğrendiğini söylediğinde Kayan onu öldürmekle tehdit ediyor. Ardından da silah çekiyor. Arzu ise sadece kızları arasında sıkışıp kalmıyor. Bir yandan da kaynanası ile karşı karşıya kalıyor. Kızlarım için vaz geçmeyeceğim dediğinde kaynanası Arzu’ya tokat atıyor. Kaya ise tüm yaşananlardan bıkmış bir biçimde silahı kafasına dayıyor. Babalık yapmak güzeldi diyerek tetiği çekiyor. Cennet ise yaşananlardan sıkılmış olacak ki ” artık konuşma sırası bende ” diyor. Cennet’in yeni hamlesi ne olacak ? Kaya gerçekten intihar mı ediyor ?

Cennetin Gözyaşları 29. Bölümüyle 22 Nisan Pazar günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz