Afili Aşk Dizisi Veda Ediyor! İşte Son Bölüm Tarihi!

admin

Kanal D

10 Mart 2020

Afili Aşk Dizisi Veda Ediyor! İşte Son Bölüm Tarihi!
Kanal D’nin sevilen dizilerinden bir tanesi olan Afili Aşk’tan sevenlerini üzen final kararı çıktı. Başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un paylaştığı dizinin iki kez gün değiştirme hamlesi de yeterli olmadı. Reyting canavarına kurban olan dizi ilk baştaki başarısını tekrardan yakalamayınca Afili Aşk dizisi final kararı aldı. Dizi 19 Mart 2020 Perşembe günü 38. Bölüm ile ekranlara veda edecek.
Sosyal medya üzerinden Afili Aşk dizisinin biteceğine dair iddialar uzun süredir konuşuluyordu. Dizinin oyuncu kadrosundan ya da yapım ekibinden herhangi bir açıklama yapılmaması ise iddiaları her geçen gün güçlendiriyordu. 2019 yılının yaz sezonunda yayın hayatına başlayan dizi ilk sezondaki iyi reytingleri ile romantik komedi dizilerinde yerini almayı başarmıştı. Yaz sezonun bitmesiyle beraber eski dizilerin rekabete girmesiyle Afili Aşk, elde ettiği başarısını yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Dizinin yapımcıları kanal ile görüşerek eski başarıyı yakalamak için gün değiştirme taktiğine gitmişti. Kanal D, Çarşamba günü yayına başlayan diziyi ilk adımda Perşembe gününe sonra Cumartesi gününe çekmişti. Ancak kanalın bu hamlesi final kararını engelleyemedi.
Dizinin Oyuncularından Final Kararına Dair Paylaşım
Sosyal medyada final yapacağına ilişki söylentilerle başı dertte olan Afili Aşk dizisinden finali onaylayan paylaşım geldi. Dizide Kerem’in en yakın arkadaşını canlandıran Volkan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Serkay Tütüncü’den final pozu geldi.
Survivor yarışmasıyla dikkatleri üzerine çeken Serkay Tütüncü, Afili Aşk dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşadı. Tütüncü kendi sosyal medya hesabının hikaye bölümünden oyuncularla birlikte çekildiği fotoğrafları paylaşarak hayranlarıyla vedalaştı. Veda pozuyla birlikte başarılı oyuncudan son çekim gününe dair fotoğraflar ardı ardına gelmeye başladı. Tütüncü, Çağlar Ertuğrul ile takım elbiseli fotoğrafını paylaşarak ‘Eyvallah Kardeşim’ notunu düşmeyi ihmal etmedi. 
Final bölümünün çekildiği anlaşılan karede Tütüncü, ‘Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz’ notunu düşmeyi ihmal etmedi. Sevenleri üzüntüye boğan bu fotoğraf karesinin ardından ünlü oyuncudan ‘Afili Aşk Veda’ yazılı bir video geldi. Afili Aşk’ın jenerik müziğiyle paylaşılan videoda dizinin oyuncuları ve çekim ekibi hep beraber dans ederek izleyicilerine son kez el salıyor. 
 
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz