Hadise’den Makyajsız Paylaşım! Şok Etkisi Yaratan O Paylaşım

Hadise’den Makyajsız Paylaşım! Şok Etkisi Yaratan O Paylaşım

Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığına dair iddialarla gündeme gelen Hadise’den özgüven kokan bir sosyal medya paylaşımı geldi. O Ses Türkiye yarışmasının final yapmasının ardından kabuğuna geçilen ünlü popçu, hayranları ile sosyal medya üzerinden etkileşime giriyor. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Hadise’nin her paylaşımı olay yaratmaya devam ediyor. Son olarak makyajsız fotoğrafını hiçbir filtre kullanmadan paylaşan Hadise havalı tavırlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Türkiye’den en çok takipçisi bulunan sosyal medya hesaplarından birine sahip olan Hadise’nin yaptığı her hareket gündemi belirliyor. Hesabında daha çok işiyle ilgili paylaşım yapmayı seçen güzel şarkıcı, günlük hayatına ve ev hallerini de takipçilerine göstermekten çekinmiyor. Yaklaşık 11.5 milyon takipçi olan başarılı sanatçı son olarak evinden bir kareyi hayranlarının beğenisine sundu. Makyajsız haliyle güzelliğini gözler önüne seren ünlü sanatçı, masum bir imaj çizdi. Takipçilerinin dekolteli kıyafetleri ve cesur pozlarıyla görmeye alışkın olduğu Hadise bu sefer herkesi ters köşeye yatırdı.

Hadise ‘No Makeup (Makyaj Yok)’ Akımına Ayak Uydurdu


Bu gönderiyi Instagram’da gör

Hepimize güzel bir hafta sonu diliyorum ?

Hadise (@hadise)’in paylaştığı bir gönderi ()


Dünyayı kasıp kavuran ‘No Makeup’ akımı bütün ünlüleri etkisi altına aldı. Hayranlarının yoğun makyaj ve ışıltılı kıyafetleriyle görmeye alıştığı ünlü isimler doğal hallerini sosyal medyadan paylaşmaya başladı. Başarılı popçu Hadise’de bu akıma ayak uyduran isimler arasında yerini aldı. Yüzünde herhangi bir makyaj olmayan Hadise aynı zamanda bu fotoğraf için herhangi bir filtre uygulaması da yapmadı.

Evde olduğu her halinden belli olan güzel sanatçı doğal halini ‘Hepimize güzel bir hafta sonu diliyorum’ notuyla paylaştı. Instagram hesabında kimseyi takip etmemesiyle kendine özgü bir tavır yaratan Hadise’nin son gönderisini ilk beğenen ünlü isimlerden biri Seda Sayan oldu. Sosyal medya üzerinden ağır eleştirilere maruz kalan Hadise’nin fotoğrafını yorumlara kapatması da takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz