Ağlayarak Esra Erol’un Programına Katılmıştı, Canlı Yayının Ardından Ortaya Çıkan Gerçekler Herkesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2022

Ağlayarak Esra Erol’un Programına Katılmıştı, Canlı Yayının Ardından Ortaya Çıkan Gerçekler Herkesi Şoke Etti!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında sezona damgasını vuran Ahmet, Fatma ve Gülşah konusu sosyal medyada dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bir döneme damgasını vuran bu olayda, Ahmet’in aynı evde Gülşah ve Gülşah’tan dünyaya gelen çocukları, Fatma ve diğer aile üyeleriyle yaşadığı ortaya çıkmıştı. Canlı yayına katılan Gülşah, ağlayarak Ahmet’in kendisini başkalarıyla birlikte olmaya zorladığını söylemiş ve gözyaşlarını tutamamıştı. Hatta Gülşah’ın çocukları bu olaydan sonra devlet korumasına alınmıştı.

Ancak son yaşanan gelişmeler herkesi şoke etmeye devam ediyor! Hem Gülşah hem de Fatma, Ahmet’in kendilerine kötü davrandığını söylemiş ve ağlayarak Esra Erol’a sığınmıştı fakat aylar sonra Tiktok’ta ortaya çıkan videolarda, Gülşah ve Fatma’nın Ahmet’ten hamile olduğunu ve aynı zamanda da yeniden aynı evde yaşamaya başladıklarını öğrendik! Bu gerçekleri gözleriyle gören sosyal medya kullanıcıları ise şaşkınlıklarını gizleyemedi!

blank

Esra Erol’a Gözyaşı İçinde Sığınmışlardı!

Bundan birkaç ay önce Melahat Teyze Esra Erol’un programına katılmış ve zihinsel engelli kızı Fatma’nın, dini nikahlı birlikte yaşadığı Gülşah ile aynı evde yaşadıklarını söyleyerek kızının bulunmasını istemişti. Bu olayların üzerine Fatma, Ahmet ve Gülşah canlı yayına katılarak kuma hayatı yaşadıklarını kabul etti. Hatta Gülşah canlı yayında, Ahmet’in kendisine kötü davrandığını hırsızlık yaptırdığını ve başkalarıyla birlikte olmaya zorladığını iddia ederek gözyaşlarını tutamamıştı.

blank

Tüm bu yaşananların ardından Fatma, Ahmet’ten ayrılmaya karar vermiş ve annesinin evine dönmüştü fakat Fatma yine kaçarak Ahmet’e gitti. Bu defa Ahmet ve ailesinin kendisine şiddet uyguladığını ve Ahmet’in bir başkasıyla beraber olmak için kendisini zorladığını söyleyen Fatma’nın saçları da kesilmiş halde canlı yayına katılmıştı. Aynı zamanda hamile olduğunu söyleyen Fatma, her ne olduysa kendisine eziyet eden Ahmet’e geri dönerek hayatına devam ediyordu.

İki Kuma Yeniden Aynı Evde!

Son günlerde özellikle Ahmet ve Fatma, Tiktok’ta sık sık videolar yayınlıyor ve canlı yayınlar açarak takipçilerinden hediye göndermelerini istiyordu ancak bu yayınlara Gülşah’ın da katıldığını gören kişiler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aynı evde Fatma, Gülşah, Ahmet ve diğer aile üyeleriyle yaşamaya devam ediyorlar ve bu defa ikisi de hamile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz