İngiltere’de Futbol Kulübü Satın Alan Acun Ilıcalı’ya Büyük Şok, Ne Yaparsa Yapsı Eski Başarısını Yakalayamıyor!

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2022

İngiltere’de Futbol Kulübü Satın Alan Acun Ilıcalı’ya Büyük Şok, Ne Yaparsa Yapsı Eski Başarısını Yakalayamıyor!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde İngiltere’nin Championship liginde yer alan takımlarından Hull City’i satın alarak en büyük hayalini gerçekleştirdiğini söylemişti. Ancak Acun Ilıcalı’nın son yıllarda bir düşüş yaşadığı gerçek! Geçtiğimiz sene Exxen ile dijital sektöre iddialı bir giriş yapan Acun Ilıcalı, bir türlü orada istediği başarıyı yakalayamadı, Youtube’da yer alan önemli Youtuberları Exxen’e toplayan ünlü yapımcı aynı zamanda pek çok farklı diziyi de hayata geçirdi. Hatta Şampiyonlar Ligi gibi önemli bir kuruluşun da yayın haklarını satın alan Acun Ilıcalı, Exxen’i zirveye taşımayı başaramadı.

Acun Ilıcalı Ne Yaparsa Yapsın Eski Başarısını Yakalayamıyor!

Bu sene ise Survivor’daki gelmiş geçmiş en başarılı ve kaotik yarışmacıları All Star konseptiyle bir araya toplayan Acun Ilıcalı, yayınlandığı ilk günden itibaren bir türlü zirveyi ele geçirmeyi başaramadı. Hatta yaklaşık 10 yıldır ekranlarda reyting rekorları kıran O Ses Türkiye’nin final bölümü bile gündüz kuşağı programının gerisinde ekrana veda etti. Hadise’nin sezon başında O Ses Türkiye’den ayrılmış olması reytingleri oldukça etkilemiş gibi görünüyor.

Fakat Survivor All Star, tüm kaotik yarışmacılara ve yeni konseptine rağmen ne yaparsa yapsın reytinglerde birinci sırayı elde edemiyor. Bildiğiniz gibi Survivor eskisi kadar popüler bir yarışma olmasa da her yıl yayınlanan ilk bölümler reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyordu ancak bu sene Survivor All Star, Acun Ilıcalı’nın beklentilerini karşılamayadı.

blank

Bu sene farklı diziler reyting sıralamasını ele geçirmiş gibi görünüyor. Özellikle de TRT’nin Gönül Dağı, ATV’nin Kardeşlerim’i ve Kanal D’nin Yargı’sı yeni sezona bomba gibi başlayınca Acun Ilıcalı’nın eski dostları, eski düşmanları, eski platonik aşıkları ve eski sevgilileri aynı kadroya eklediği Survivor All Star, ilk beşin içinde kendine zor yer buluyor. Bakalım önümüzdeki günlerde bu seyir değişecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz