Tektaş Ailesinin Kar Keyfi İçimizi Isıttı: Buse Varol Eliz’in Karla İlk Tanıştığı Anları Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2022

Tektaş Ailesinin Kar Keyfi İçimizi Isıttı: Buse Varol Eliz’in Karla İlk Tanıştığı Anları Instagram’da Paylaştı!

Tektaş ailesi sosyal medyanın gözbebeği olmaya devam ediyor, her yaptıkları paylaşım ile Instagram takipçilerinin dikkatini çekmeyi başaran çiftimiz bugün kar paylaşımlarıyla içimizi ısıttı. Özellikle Buse Varol’un, küçük kızı Eliz’in karla tanıştığı anları paylaşması sosyal medyada büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz haftadan beri kaoslarla boğulan Tektaş ailesinin sonunda yüzü gülmeye başladı!

Polemiklerin Sonu Gelmedi!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftadan beri Alişan’ın yaptığı açıklamalar nedeniyle sosyal medyada ortalık fena halde karışmıştı. İlk olarak “öpüşme” açıklaması nedeniyle sosyal medyadan linç yiyen Alişan kendini savunmuş olsa da, Instagram takipçilerinin hedefinden kaçamamıştı. Bu olayın ardından da kardeşini kaybettikten sonra ilk kez röportaj veren Alişan, Günaydın’dan Merve Yurtyapan’a ilk kez bir itirafta bulundu.

blank

İsim vermeden bir ünlü şarkıcıya kırıldığını anlatan Alişan’ın kırıldığı ismin İzzet Yıldızhan olduğunu öğrenmiştik; “Bir sanatçı var, adını verip onu gündeme getirmek istemiyorum. Paraya hiç ihtiyacı olmayan, tanıdığım biri. Daha önce anlaştığım bir iş vardı ve sahneye çıkamayacağım için aldığım kaporaları iade edeceğimi söyledim. Organizatör başka bir şarkıcıyla anlaşmış. Kardeşimin vefatının 12’nci günüydü, bu şarkıcının menajeri kuzenimi arayıp ‘Sanatçım parasını almadan sahneye çıkmıyor’ dedi. Ben de kuzenimi arattırdım ve ‘Para bende, çıksın pazartesi vereceğim’ dedim. Zaten dünya başıma yıkılmış, gözüm hiçbir şey görmüyor. Ama ısrar etti ve ben parasını o haldeyken yolladım. O şekilde çıkıp konser verdi. Aylar sonra menajeri aradı, ‘Bir daha beni gördüğü yerde selam vermesin’ dedim. O da ‘Sanatçının haberi yok, ben yaptım’ diye cevap verdi. Ama sanatçının haberi olmadan menajerinin asla böyle bir şey yapamayacağını biliyorum. Selçuk’un ölümünden sonra herkes bana destek oldu. Bir tek bu olayı unutmuyorum.”

Eliz’in Karla İlk Tanışması!

blank

Tüm bu krizlerin ve itirafların ardından Tektaş ailesi sosyal medyada eski haline dönmeyi başardı. Bugün ise kar paylaşımları yapan ünlülerden biri de Buse Varol oldu. Güzel oyuncu küçük kızı Eliztoş’un ilk kez karla tanıştığı anlatı Instagram hesabından paylaştı. Eliz’e maşallah demeyi ihmal etmeyelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz