Ahmet Kural’ın Sevgilisine Bakışları Yine Gündem Oldu! Sıla’ya Baktığı Gibi Bakıyor…

Aleyna

Haberler

20 Kasım 2020

Ahmet Kural’ın Sevgilisine Bakışları Yine Gündem Oldu! Sıla’ya Baktığı Gibi Bakıyor…

Ahmet Kural’ın sevgilisi avukat Çağla Gizem Çelik dün 30 yaşına girdi. Doğum gününden fotoğraflar paylaşan Ahmet Kural’ın sevgilisine bakışı meşhur bir olayı anımsattı!

Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik

Ahmet Kural, 2017 yılında ünlü şarkıcı Sıla ile bir ilişkiye başladı. “Kimsenin aklına bile gelmeyecek bir ikili” olarak yorumlanan çift hayli mutlu görünüyordu. Özellikle şu fotoğraf aylarca gündemden düşmedi ve “Ahmet Kural’ın Sıla’ya bakışı” diye yeni bir deyimimiz bile oldu!

Ahmet Kural ve Sıla

Evlenecekleri dedikoduları çıkarken ayrılan çift yine herkesi şaşırtsa da bir süre sonra tekrar barıştı. Çiftin hayranları “Aileler de işin içine girdi, kesin evlenirler” derken inanılmaz bir iddia gündeme bomba gibi düştü!

Ahmet Kural Ceza Aldı

Sıla ve Ahmet Kural

Sıla, şiddet gördüğü gerekçesiyle Ahmet Kural’dan şikayetçi oldu. Sonrasında verdiği röportajdan anladık ki, bu ilk değildi! Sıla, ilk ayrılıklarından önce de buna benzer olaylar yaşadığını söyledi. Ahmet Kural’ın adı daha önce de “parmak kırma” gibi olayların dahil olduğu şiddet iddialarına karıştığı için “Yapmadım” dese de kimse inanmadı. Ahmet Kural, Sıla’nın kendisine “Seni bitireceğim” dediğini anlatarak “Projesine kurban oluyorum” dese de mahkeme de ona inanmadı. Ünlü oyuncu tehditten 7 ay 15 gün, yaralamadan 5 ay, hakaret suçunda 4 ay 5 gün hapis cezası aldı. Ceza ertelendi.

Sevgilisi Bir Avukat!

Ahmet Kural, Sıla, Çağla Gizem Çelik

Tüm Türkiye’nin hayretle izlediği dava sürerken Sıla ve Ahmet Kural’ın hayatlarında da yeni gelişmeler yaşandı. Sıla ünlü şef Hazer Amani’yle beraber olmaya başladı ve kısa süre içinde evlendi. Ahmet Kural ise aşkı avukat Çağla Gizem Çelik’te buldu. Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik, ünlü oyuncunun son filmi Baba Parası’nın galasına el ele gelerek ilişkiyi doğruladı.

Bakışlar Hala Aynı!

Bir buçuk yıldır beraber olan çift dün Çağla Gizem Çelik’in doğum gününü kutladı. “Hiç çaktırmadan girdim 30’a” diyen Çelik, sevgilisiyle bir fotoğraf paylaştı.

Çağla Gizem Çelik'in attığı story

Ahmet Kural da “Nicelerine” diyerek sevgilisini kutladı.

Ahmet Kural'ın attığı story

Ahmet Kural’ın sevgilisine attığı bakışlar ise yine olay yarattı. Hala “Sıla’ya baktığı gibi” bakan Kural’ın bakışlarının Sıla’yla bir ilgisi olmadığı da anlaşılmış oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz