Aile Dizisinin Aslan’ı Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer’den Eşine Övgü Dolu Sözler

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Aile Dizisinin Aslan’ı Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer’den Eşine Övgü Dolu Sözler

Magazin dünyanın en çok takip edilen ve sevilen çiftlerinin başında Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer geliyor. Çiftimiz, 2016 yılında nikah masasına oturmuş ve Paris’te evlenmişti. Evlendikleri günden beri birbirlerine aşklarını her daim dile getiren Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir de Kurt Efe ismini verdikleri çocukları dünyaya geldi. Kurt Efe’yi henüz görememiş olsak da; çiftimize yakın isimler Kurt Efe’nin aynı babası Kıvanç Tatlıtuğ’a benzediğini söylüyor.

Sosyal medyadan sık sık birlikte paylaşımlar yapan çiftimizden bugün yeni bir açıklama geldi. İlk olarak Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz aylarda L’Officiel dergisinde verdiği röportajda eşi Başak Dizer hakkında açıklamalar yapmıştı. Bugün ise Başak Dizer’in Marie Claire dergisindeki röportajı ortaya çıktı. Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ hakkında; “Onunla inanılmaz gurur duyuyorum ve bunu her zaman dile getiriyorum. Çok beğenilen bir eşe sahip olmak ise beni daha da gururlandırıyor” açıklamasını yaptı.

Sosyal Medyada Çok Beğeniliyorlar!

Oğulları Kurt Efe’yle birlikte çekirdek aile olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, sosyal medya kullanıcılarının en beğendiği ünlü çiftler arasında yer alıyor. 6 yıl önce Fransa’nın Paris şehrinde özel bir törenle dünyaevine giren çiftimiz, magazin sansasyonların uzak, sessiz ve sakin bir hayal yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda Kıvanç Tatlıtuğ, L’Officiel dergisine açıklamalarda bulunarak, 6 yıl önce dünyaevine girdiği eşi Başak Dizer’e aşkını anlatmıştı. “Ben Başak’ı her gün bambaşka türlü sevmeyi öğrendim. Çünkü çok sevmek yetmedi. Bir insanı sevmek, onun mutluluğu için çaba gösterdiğinde başlıyor. Onun gözlerindeki mutluluğu hissettiğim vakit karnım doyuyor. Bu öyle bir şey. Onun yapmış olduğu şeyleri, seçimlerini desteklemek en önemlisi. Yoksa herkes evleniyor. Evleniyorsun işte… Devamını getirebilmek asıl mesele.”

Başak Dizer’den Kıvanç Tatlıtuğ’a Övgü Dolu Sözler!

Kıvanç Tatlıtuğ’un övgü dolu sözlerinin ardından Başak Dizer, Marie Claire dergisine röportaj verdi. Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ hakkında; “Onunla inanılmaz gurur duyuyorum ve bunu her zaman dile getiriyorum. Çok beğenilen bir eşe sahip olmak ise beni daha da gururlandırıyor” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz