Gelinlik Ortaya Çıktı: Meedo ile Nikah Masasına Oturan Şeyma Subaşı’nın Marakeş’teki Düğününden İlk Görüntüler Geldi!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Gelinlik Ortaya Çıktı: Meedo ile Nikah Masasına Oturan Şeyma Subaşı’nın Marakeş’teki Düğününden İlk Görüntüler Geldi!

Şeyma Subaşı ve Meedo’nun “Yılın Düğünü”, sonunda Fas’ın Marakeş şehrinde başlıyor! Bugün ve yarın devam edecek düğün için çiftimizin pek çok arkadaşı Marakeş’e akın etti. Türkiye’den sadece birkaç kişiyi çağıran Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabı ise bugünlüğüne Mert Vidinli’ye emanet. Mert Vidinli, Instagram hesabından Şeyma Subaşı’nın abonelerine özel paylaşımlar yapacağını söyledi. Akşam saatlerinde ise Şeyma-Meedo düğününden ilk görüntüler geldi. Bu sayede güzel fenomenimizin düğünde giyeceği ilk elbiseyi de görmüş olduk!

Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Düğünü Hakkındaki Tüm İddialar

Yaptığı son açıklamada ablası Kübra Açıl’ın düğüne katılmayacağını söyleyen Şeyma Subaşı düğünü hakkında; “Ayın 5-6’sı Marakeş’te evleniyoruz inşallah. 250 kişi falan gelecek, sadece aile ve yakın arkadaşlar geliyor. Onun dışında pek fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sürpriz olsun, bana da sürpriz olsun” demişti. Turks ve Caicos Adaları’ndaki Amanyara’da düzenlediği bekarlığa veda partisinin ardından da geçtiğimiz gün Zorlu’da yakın arkadaşlarının davetli olduğu 90’lar partisi yapmıştı. Ardından Marakeş’teki düğün için bir iddia ortaya atıldı. Konuşa Konuşa Youtube kanalındaki iddiaya göre Subaşı davetlilere sadece davetiye gönderdi. Youtube kanalında; “Davetlilere sadece davetiye gönderilmiş. Davetliler şaşkın ne otel ne masraflarıyla ilgili bilgi verilmemiş. Uçak da otel de kendilerine ait. Duyduğuma göre davetliler şaşkınmış” açıklaması yapıldı ancak Şeyma’dan açıklama gelmedi.

blank

Düğünle ilgili iddialar bununla sınır değil. Bülent Cankurt yazısında Şeyma Subaşı ve Meedo’nun nikahının ünlü avukat Altın Mimir’in evinde kıyıldığını belirtti. Ayrıca nikah kıyılmadan önce ise Meedo’nun ailesi üzerine Subaşı’nın evlilik sözleşmesi imzaladığı iddia edildi. Şeyma Subaşı her ne kadar evlilik sözleşmesini kabul etmek istemese de, iddiaya göre Meedo’yu çok sevdiği için nikahtan önce imzalamış. Nikahın İstanbul’da kıyılması da bir diğer ilginç nokta oldu. Aile arasında sade bir nikahla Meedo ile hayatını birleştiren Şeyma Subaşı, nikahtan hemen sonra eşi ile birlikte Marakeş’e doğru yola çıktı.

İşte Şeyma Subaşı’nın Gelinliği!

5-6 Mayıs’ta Marakeş’te şaşalı bir düğün yapacak olan Şeyma Subaşı’nın arkadaşları da özel jetlerle Fas’a akın etti. Bu gece başlayacak olan düğünün en özel görüntüleri ise fenomenimizin ücretli abonelik hesabında yayınlanıyor. Hatta bu sayede Şeyma’nın düğünde tercih ettiği ilk gelinliği de görmüş olduk!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz