Güzel Şarkıcı Hadise’den Konser Sırasında Şok İtiraf: “Ben Evliliği Beceremedim!”

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Güzel Şarkıcı Hadise’den Konser Sırasında Şok İtiraf: “Ben Evliliği Beceremedim!”

Güzel şarkıcı Hadise, dün gece verdiği konser sırasında yaptığı itirafla çok konuşuldu! Şu sıralar konserlerinde tercih ettiği cesur kıyafetler ve seksi danslarıyla magazin gündeminde sık sık gördüğümüz Hadise, dün konser sırasında “Ben evliliği beceremedim!” diyerek, eski eşi Mehmet Dinçerler’e gönderme yapmaktan geri durmadı.

“Kimseyle Problemim Yok!”

Kariyerinin yanında özel hayatıyla da sık sık magazin gündemini etkileyen Hadise’nin adı bir dönem Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la anıldı. Hadise ve Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde yasak aşk yaşadığı ve güzel şarkıcının bunu öğrendiğinde boşanma kararı aldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Önceki akşam konser çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hadise, Ebru Gündeş hakkındaki soruya tepki gösterdi.

blank

Reza Zarrab’la kendisine ait olduğu iddia edilen özel mesajları ifşa olduğu iddia edilen ve bu mesajların ifşalanması nedeniyle Söylemezsem Olmaz yorumcuları; Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’e dava açan Hadise, “Ebru Gündeş ile barışmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Benim kimseyle bir problemim yok” cevabını verdi. Güzel şarkıcı, muhabirin “Ebru Gündeş’in eşiyle haberleriniz çıktı. Bu haberlere burada nokta koymak ister misiniz?” demesi üzerine “Buralara kadar mı geliyorsunuz şu an. Bu kadar güzel geceden sonra bunu mu soruyorsunuz?” diyerek tepki gösterdi ve konserden ayrıldı.

“Murda’yla Sevgili Değil Arkadaşız!”

Hadise hakkında çıkan bir diğer iddia ise ünlü rapçi Murda ile yakınlaşması! Sosyal medyada samimi görüntülenen ikili hakkında sevgili olduklarına dair haberler yapılıyor ancak Hadise, bu idddiaları reddetti. Beyaz TV’ye konuşan Hadise, beraber klip çektiği ve samimi görüntülerinden dolayı adının aşk dedikodusuna karıştığı Murda hakkında da konuştu; “Aramızda sürekli bir şey olduğu yazılıyor, çiziliyor. Bunlar olacak ama biz çok iyi iki dostuz. Biz çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda hemen bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz” dedi.

“Evliliği Beceremedim!”

Güzel şarkıcı Hadise, dün verdiği konserde seyircileriyle konuşmaktan da geri durmadı. Evli bir çift gördükten sonra “Bir yıl oldu, çok güzel. Mutlu musunuz?” sorusunu soruyor. Ardından da “Ben beceremedim o işi, ama sonsuz aşka hala inanıyorum” diyerek Mehmet Dinçerler’le olan evliliği hakkında büyük bir itirafta bulunmuş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz