Aile Saadeti Günü! Fahriye Evcen Eşi Burak Özçivit’i Sette Yalnız Bırakmadı

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Aile Saadeti Günü! Fahriye Evcen Eşi Burak Özçivit’i Sette Yalnız Bırakmadı

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, reklam çekimleri sırasında eşi Burak Özçivit’i yalnız bırakmadı. Mutlu çift, çocukları Karan’la denizin tadını çıkardı.

Fahriye Evcen

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmeden evvel ailesiyle vakit geçirmenin tadını çıkarmaya kararlı! Sır gibi gizlenen bir dizi için bölüm başı 130 bin TL’ye imza attığı söylenen ünlü oyuncu, ısınma turunu eşi Burak Özçivit’in setinde attı.

Karan’ın Büyümesini Bekliyordu

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Fahriye Evcen, ekranların en popüler yüzlerinden biri olduğu dönemde eşi Burak Özçivit’le tanıştı. 2013’te çekilen “Çalıkuşu” dizisinin setinde birbirine aşık olan ikili, 2017’de dünyaevine girerek hayranlarını mutlu etti. 2019’da oğulları Karan’ın dünyaya gelmesi, onları ünlüler camiasının en sevilen ailelerinden birine dönüştürdü.

Oğlu Karan’la ilgilenmek için mesleğine bir süre ara veren Fahriye Evcen, yakın bir zamana kadar bakıcı bile tutmamıştı. Karan’ın kreşe başlamasıyla beraber o da işine dönme kararı aldı. Ama çalışmadan önceki tüm vaktini ailesine ayırmaya hala çok kararlı görünüyor. Aylar sonra setlere attığı ilk adım bile eşi Burak Özçivit için oldu!

Denizin Tadını Çıkardılar

Burak Özçivit, bir yandan “Kuruluş Osman”da başrol oynarken, bir yandan da reklam setlerine koşturuyor. Hafta sonunu reklam çekimine ayıran ve set pozları çok konuşulan Burak Özçivit, meğer yalnız değilmiş!

Fahriye Evcen, hafta sonu yasaklarının kalkmasını fırsata çevirmiş ve eşini yalnız bırakmamış. Böylece, minik Karan da deniz kokusunun ve açık havanın tadını çıkarma şansı bulmuş.

Fahriye Evcen Burak Özçivit karan

Nedense, ünlü oyuncu aile saadetini gölgelerle ifade etmeyi tercih etmiş. Şükrettiği bu poz hariç!

Fahriye Evcen

Öte yandan, hayranlarının makyajsızken daha güzel olduğunu söylediği Fahriye Evcen, bu söze hak vermiş gibi görünüyor. Son günlerde onu hep makyajsız görmeye başladık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz