Eser Yenenler ve Berfu Yenenler’in Heyecanlı Bekleyişleri

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler’in Heyecanlı Bekleyişleri

2015 Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler hamileliğinin ilerleyen dönemlerinde sevenlerini bilgilendirmeye devam ediyor. Ünlü komedyen Eser Yenenler ile evli olan güzel manken Berfu Yenenler oğlu Kuzey’den sonra ikinci çocuklarına kavuşmak için gün sayıyor.

Kuzey’in Kardeşine Kavuşmasına Sayılı Günler

Daha önce Miss Turkey yarışmasında derece kazanan ardından da Miss International Yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Berfu Yenenler bu aralar ikinci çocuğunu kollarına almak üzere. 2019 yılında ünlü komedyen Eser Yenenler ile evlenen Türkiye güzelinin ayrıca Kuzey adında bir oğulları daha var.

Bu Kez Daha Deneyimliyiz

Kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hamileliğinin 36. haftasına girdiğini söyleyen ünlü güzel bu kadar az zaman kalmasına çok şaşırdığını söylüyor. İlk çocukları olan Kuzey’in doğumunda ve hamilelik sürecinde olacaklardan habersiz olduğu için daha rahat olduğunu söyleyen Yenenler bu kez ekstra stresli olduğunu paylaşmış sevenleriyle. Bunun yanı sıra Kuzey’e hamileliğinin ikinci hamileliğine göre daha rahat geçtiğini açıklayan ünlü güzel bu dönemde daha çok yorulduğunu da paylaştı.

Kuzey’in Ayağı Alçıda

Geçtiğimiz gün de Berfu Yenenler ilk göz ağrıları Kuzey’in ayağının alçıya alındığını paylaşmıştı. Ayağının üzerine basamaması üzerine apar topar hastaneye giden çift küçük Kuzeyin ayağında çatlak olduğunu öğrenmişti. Bu nedenle de alçıya alınmıştı. Maalesef Kuzey’in bu alçıya 10 gün kadar dayanması gerekiyormuş. Tekrar geçmiş olsun diyelim.

Kilo Konusunda Oldukça Rahat

blank

Türkiye güzeli Berfu Yenenler oldum olası formunu korumayı başarabilen şanslılardan. Ancak eşi Eser Yenenler’in kilo konusunda biraz zorluk yaşadığı da ortada. Berfu Yenenler ise bunu asla sorun yapmadığını söylüyor. Daha önce kendisine sorulan bu soru karşısında ünlü güzel “kimsenin kilosundan rahatsız olmaya hakkım yok, eşimin bile” cevabını vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz