Demet Akalın Mutluluk Sarhoşu Oldu! Hira Annesini Yere Göğe Koyamadı: “Böyle bir anne yok!”

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Demet Akalın Mutluluk Sarhoşu Oldu! Hira Annesini Yere Göğe Koyamadı: “Böyle bir anne yok!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira’nın kendisini övdüğü anları paylaştı. Takipçiler, Hira’nın deli dolu hallerini annesine benzetti.

Demet Akalın Hira Okan Kurt

Ünlü popçu Demet Akalın, 2012’de iş insanı Okan Kurt’la evlendi ve hiç beklenmedik bir şey yaptı! O güne kadar yaşadığı ilişkilerden çok yara alan Demet Akalın, çocuk sahibi olmayı hiç düşünmemişti. Daha doğrusu hiç kimseye o kadar güveneceğine inanmamıştı. Ama Okan Kurt onu ikna etmeyi başardı. Ünlü popçu, 2014’te kızı Hira’ya kavuştu ve hayatının en büyük mutluluğunu yaşadı!

Her Şey Hira İçin

Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira

Demet Akalın, kızının doğumundan beri her adımını Hira’yı düşünerek atıyor. Ünlü şarkıcı, sürekli onu düşünerek yatırımlar yapıyor. Kızı adına -başka bir akrabasına ait olduğunu söylediği- Hira Han adında bir restoran bile açtı. Son olarak, Hira’nın en sevdiği TikTok fenomenlerini eve toplayarak bu konuda çığır açtı!

Demet Akalın’ın Okan Kurt’la boşanma sebebi Hira’nın yaşadığı kötü deneyimlerdi. Barışma sebebi de yine Hira oldu! Babasız büyüyen ünlü şarkıcı, kızının da aynı şeyleri yaşamasını istemediği için Okan Kurt’la barıştığını söyledi.

Neyse ki, Hira da onu çok seven annesini yere göğe koyamıyor. Anlayacağınız, Demet Akalın’ın emekleri boşa gitmedi!

“Böyle bir anne yok”

Demet Akalın

Demet Akalın, sık sık kızı Hira’nın coşku dolu hallerini paylaşıyor. Ama bu seferki paylaşımı bambaşkaydı!

Hira, “Böyle bir anne yok. Dünyanın öbür ucuna da gitseniz böyle bir anne bulamazsınız” diyerek Demet Akalın’ı yere göğe koyamadı. Ünlü şarkıcı bu sözlerle mest olurken, takipçileri de Hira’nın deli dolu hallerini annesine benzetti.

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Umarız, Demet Akalın, Okan Kurt ve Hira daha nice mutlu ve huzurlu günler yaşar. Birbirlerinin ellerini de hiç bırakmazlar ve kocaman bir aile olmaya devam ederler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz