Aile’nin Derin’i Serenay Sarıkaya Projelere Doymuyor: Yeni Netflix Dizisi İçin Hazırlıklara Başladı!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

Aile’nin Derin’i Serenay Sarıkaya Projelere Doymuyor: Yeni Netflix Dizisi İçin Hazırlıklara Başladı!

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından olan Serenay Sarıkaya, son dönemlerde hem televizyonda hem dijital platformlarda boy göstermeye devam ediyor. Son olarak Netflix’te Şahmaran dizisiyle karşımıza çıkan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz aylardan beri Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Aile’de rol alıyor. Önümüzdeki haftalarda Aile dizisinin sezon finaline girmesi beklenirken, Serenay Sarıkaya tatil yapıp dinlenmeden yeni bir sete koşacak.

Serenay Sarıkaya Netflix’in “Kimler Geldi Kimler Geçti” Dizisiyle Anlaştı!

Güzel oyuncu Netflix’in yeni dizisi “Kimler Geldi Kimler Geçti”nin başrolünde yer alacağını öğrendik, Serenay Sarıkaya’ya şimdilik kimin eşlik edeceği henüz bilinmiyor ancak dizi senaryosunun Cesur ve Güzel, Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Aşk-ı Memnu, Dudaktan Kalbe ve Yaprak Dökümü dizilerin senaristliğini yapan Ece Yörenç’in kaleme alacağını biliyoruz.

blank

“Kimler Geldi Kimler Geçti”nin stil danışmanlığını ise yine Medcezir dizisinde beraber çalıştıkları Deniz Marşan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer yapacak. “Kimler Geldi Kimler Geçti”nin oyuncu kadrosu hakkında pek fazla bilgiye sahip değiliz, sadece başrolünde Seranay Sarıkaya’nın yer alacağını biliyoruz. Ayrıca dizinin Haziran ayında sete çıkacağı konuşuluyor. Bakalım bizi nasıl bir dizi bekliyor? Bekleyip göreceğiz!

Kıvanç Tatlıtuğ’un 13 Milyon TL Aldığı İddialarına Serenay Sarıkaya’dan Yalanlama!

Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi “Kimler Geldi Kimler Geçti”nin hazırlıkları son hız devam ederken, televizyonda Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın uyumu hayranlıkla izlemeye devam ediyoruz. 1999-2007 yılları arasında Amerika’da yayınlanan dünyaca ünlü The Sopranos’tan uyarlandığı iddia edilen dizinin konusu günden güne değişiklik gösterse de pek çok kişi Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın uyumu için bile dizisi seyretmeye devam ediyor.

blank

Fakat dizi hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Söylenenlere göre Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin reytinglere yenik düşük kaldırılması ihtimaline karşı ilk sezon için belirlenen 13 bölümlük ücreti peşin almış! Ayaküstü sohbet ettiği muhabirlerin Tatlıtuğ’un 13 bölümlük ücretini peşin aldığı iddiasını hatırlatması üzerine konuşan güzel oyuncu, “Bunlar çok çirkin konuşmalar. Zaten sektörde böyle bir düzen yok” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz