Demet Akalın, 4 Yıllık Sevgilisiyle Nikah Masasına Oturan Ezgi Mola’nın Gelinliğini Yere Göğe Sığdıramadı!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

Demet Akalın, 4 Yıllık Sevgilisiyle Nikah Masasına Oturan Ezgi Mola’nın Gelinliğini Yere Göğe Sığdıramadı!

Güzel oyuncu Ezgi Mola, dün akşam 4 yıllık sevgilisi Mustafa Aksakallı ile Maçka’da dünyaevine girdi. Sade bir nikah töreni düzenleyen çiftimiz şaşadan ve gösterişten uzak bir tören tercih etti, hatta nikahlarına da sadece 14 kişi katıldı. Ezgi Mola’nın nikah şahidi Enis Arıkan, Mustafa Aksakallı’nın nikah şahidi ise Sinan Engin oldu. Nikahtan sadece Ezgi Mola’nın gelinliğini görebildik, tabi bir de Ezgi Mola’nın nikah şahidi Enis Arıkan’ın gelini gölgede bırakacak beyaz takımını! Özgür Masur imzalı bir gelinlik giyen Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, mutlu günlerinden ilk kareyi takipçileriyle paylaştı.

Demet Akalın’dan Ezgi Mola’ya Övgü Dolu Sözler!

Geçtiğimiz günlerde Marakeş’te evlenen Şeyma Subaşı’dan hemen sonra güzel oyuncu Ezgi Mola’nın da nikah masasına oturması iki gelinin karşılaştırılmasına neden oldu. Bu karşılaştırmaya her olaya söyleyecek bir sözü olan Demet Akalın da dahil oldu, Şeyma Subaşı’nın düğüne tek girişini eleştiren güzel şarkıcı şimdi de Ezgi Mola’nın tercih ettiği gelinliğin, Şeyma Subaşı’dan daha güzel olduğunu ifade etmekten geri durmadı. Bir Twitter hesabının Şeyma Subaşı’nın gelinliğini paylaşıp üstüne; “Gelin sezonunun en iyi gelinliği” yazması üzerine, Demet Akalın; “Ezgi Molayı gör öyle asaletten yanına yaklaşılmıyor zira” dedi. Demo’nun Şeyma’ya olan negatifliğini henüz anlayabilmiş değiliz!

Demet Akalın bildiğiniz gibi her olaya karşı söyleyecek sözü oluyor. Sık sık Instagram ya da Twitter hesaplarına yorum yaparak fikrini belli eden güzel şarkıcı, son dönemlerde Şeyma Subaşı’na olumsuz yorumlar yaparak dikkat çekiyor. Son olarak Şeyma ve Meedo’nun Marakeş’teki düğünlerine ayrı ayrı giriş yapması Demet Akalın’ı rahatsız etmiş ve Instagram’da video paylaşarak tepkisini belli etmişti. Güzel şarkıcı Instagram hesabından bir video paylaştı ve üstüne şu notu düştü; “Tek yürüyeceğim ben, sen önden git diyen gelin mi olur Allah’a sen yaa”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz