İngiltere Kralı Charles’ın Taç Giyme Töreninde Sahneye Çıkan Katy Perry, Demet Özdemir’le Pişti Oldu!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2023

İngiltere Kralı Charles’ın Taç Giyme Töreninde Sahneye Çıkan Katy Perry, Demet Özdemir’le Pişti Oldu!

Geçtiğimiz günlerde İngiltere için tarihi bir ana şahitlik ettik. Kraliçe Elizabeth’in ölümünden tam 7 ay sonra Prens Charles, şaşalı bir taç giyme töreniyle Kral oldu. Dünyanın pek çok yerinden takip edilen bu şaşalı etkinliğe yoğun bir katılım gerçekleşti. Hatta ünlü isimler kutlamalarda sahneye çıkarak, izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Kral Charles’ın taç giyme töreninde sahneye çıkan isimlerden biri de ünlü şarkıcı Katy Perry oldu. Katy Perry’nin sahneye çıkarken tercih ettiği elbise, güzel oyuncumuz Demet Özdemir’in Altın Kelebek’te giydiği elbiseye benzerliği dikkatleri çekti.

Kral III. Charles, Şaşalı Bir Törenle Tacını Taktı!

İngiltere’de Kral III. Charles, annesinin hayatını kaybetmesinin ardından geçen 7 aydan sonra Londra’da düzenlenen törenle tacını giydi. 1953 yılından bu yana İngiltere’de düzenlenen ilk taç giyme töreninde monarşinin sembolü olan tarihi Aziz Edward tacını takan 74 yaşındaki Charles, İngiltere halkını adalet ve merhametle yöneteceğine ve her inançtan insanın özgürce yaşayabileceği bir ortamı teşvik edeceğine dair yemin etti. Ardından Kraliyet sembolleri olan küre ve asaları teslim alan Charles, Canterbury Başpiskoposu Justin Welby’nin, Aziz Edward’ın Tacını başına yerleştirmesiyle; Westminster Abbey’de taç giydirilen 40’ıncı hükümdar oldu.

Kraliyet Ailesi’nden Galler Prensi William, Galler Prensesi Kate, çocukları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis, Kral Charles’ın kardeşleri Prenses Anne, Prens Andrew ve Prens Edward, Kral Charles’ın yeğeni Prenses Beatrice, Prenses Eugenie, Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa Middleton törende yerlerini aldı. Ünlülerden ise Emma Thompson, Katy Perry, Lionel Richie, Judi Dench, Rowan Atkinson, Stephen Fry, Spice Girls grubundan Mel B, Nick Cave, Andrew Lloyd Webber, ABD Başkanı’nın eşi Jill Biden ve torunu Finnegan Biden, Ukrayna’nın ‘First Lady’si Olena Zelenska gibi isimlerin törene katıldığını gördük.

Katy Perry, Demet Özdemir’le Pişti Oldu!

Törenin ardından ünlüler sahneye çıkarak eğlenceli anlar yaşatmayı ihmal etmedi. Amerikalı şarkıcı Katy Perry’nin sahne aldığı kıyafet ile Demet Özdemir’in Altın Kelebek’te tercih ettiğini kıyafetin birbirine çok benzemesi Türk magazincilerin gözünden kaçmadı. İki güzelin de kabarık ve aynı renkte elbise tercih ettiğini gördük!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz