Akciğer Kanserinden Hayatını Kaybeden Billur Kalkavan’ın 14 Yıllık Hayat Arkadaşı İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2023

Akciğer Kanserinden Hayatını Kaybeden Billur Kalkavan’ın 14 Yıllık Hayat Arkadaşı İlk Kez Konuştu!

Geçtiğimiz sene Ekim ayında akciğer kanseriyle mücadele ederken vefat eden oyuncu Billur Kalkavan’ın mezar taşının bakımsız olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. Mezarının yaptırılmadığını, taşının kırık olduğu ve üstünde hiçbir çiçeğin bulunmadığına dair söylentiler magazin gündemini bir süre meşgul etti. Özellikle Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programına konu olan Billur Kalkavan’ın mezarına ait olduğu iddia edilen video, sosyal meydada oldukça dikkat çekti. Bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Geçtiğimiz sene Ekim ayında akciğer kanseriyle mücadele ederken vefat eden oyuncu Billur Kalkavan’ın 14 yıllık hayat arkadşaı Buğra Bahadırlı, Nişantaşı’nda City’s AVM’de görüntülendi.

Acısını İlk Kez Anlattı!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda City’s AVM’de görüntülenen Buğra Bahadırlı, acı kaybı sonrası yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. 39 yaşındaki oyuncu, ayaküstü gazetecilerle konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Akciğer kanseriyle verdiği mücadeleyi kazanamayan merhum Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı, önceki gün Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Billur Kalkavan’ın vefatından sonra ilk kez konuşan oyuncu, “Vefatı bir yıla yaklaşıyor. Halen çok seviyorum. Benimle birlikte yaşıyor. Özlemim çok artıyor. Evin her yerinde o var. Benim halen evde ağlamalarım devam ediyor. Ona hep, ‘Seni çok seviyorum’ diyorum. Kendisi, ’90’a kadar yaşayacağım. Hayatı seviyorum’ derdi. Yaşadığımız her nefeste şükrederek yaşayıp, kalp kırmamak gerekiyor” dedi.

Kendisini spora verdiğini söyleyen Bahadırlı, “Biraz daha kendimi hayata bağlamaya çalışıyorum. Sporla psikolojimi toparlamaya çalışıyorum. Sağ olsun arkadaşlarım yanımda… Motivasyonum düşükken iş dünyasına çok sarılmak istemedim. Şimdi işe biraz ağırlık veriyorum” dedi. Buğra Bahadırlı, “İsmini yaşatmak için hayatını film yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Billur’u hep yaşatacağım. Benim için algıydı ve ışıktı. Hastalığı döneminde çok sevildiğini anladı” yanıtını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz