Yıllar Sonra Aşk Orucunu Bozan Çağla Şıkel, Üçüncü Çocuk İçin Yeşil Işık Yaktı!

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2023

Yıllar Sonra Aşk Orucunu Bozan Çağla Şıkel, Üçüncü Çocuk İçin Yeşil Işık Yaktı!

Her dönemin en popüler isimlerinden biri de Çağla Şıkel, podyuma adım attığı andan itibaren milyonları kendine hayran bırakmayı başardı. Uzun yıllardır hem podyumlarda, hem dizilerde, hem de sabah programlarında sunuculuk görevini üstlenen güzelimiz on dönemlerde kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de gündeme gelmeye başladı. 2008’de Emre Altuğ ile nikah masasına oturan Çağla Şıkel, Emre Altuğ’dan iki erkek çocuk dünyaya getirdi ve çiftimiz 2015 yılında yollarını ayırdı ancak çocukları için her daim arkadaş kalmaya devam ettiler. 2015 yılından sonra ilk kez aşk hayatıyla gündeme gelen güzelimiz avukat sevgilisi Nail Gönenli ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Çağla Şıkel’den Üçüncü Çocuk Açıklaması Geldi!

Uzun yıllar sonra ilk kez görüntülendiği için ilişkisinde ciddi olduğunu ve ikinci kez nikah masasına oturacağını düşündüren Çağla Şıkel, son olarak sosyal medya hesabı üzerinden düzenlediği soru- cevap etkinliği yaparak takipçilerinin merak ettiği soruları cevapları. Güzelimizin üçüncü çocuğa ilişkin yaptığı açıklama magazin dünyasına bomba gibi düştü. Hayranlarıyla sosyal medyada sohbet eden Çağla Şıkel, kendisiyle ilgili çok samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü isim, sohbet arasında üçüncü çocuğa da yeşil ışık yaktı.

“Güzellik sırrınız ne?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Sizin gördüğünüz şey, çok derinlerden, içimden bir yerden geliyor. Kendi bedenime ektiğim iyilik ve sevgi tohumlarının yansıması. İçimde kötülük, nefret, kıskançlık, kin yok. Hiçbirisi barınmıyor. Ben hiç sevilmediğimi görmedim, bilmedim, duymadım. Yolumun dışında kalıyor o insanlar.

İki oğlu olan Çağla Şıkel, “Bir çocuğa daha enerjiniz var mı, ister misiniz?” sorusunu şöyle yanıtladı: “İstediğim her şeye enerjim yeter. Yeter ki isteyeyim. Yorgunluk daha çok zihinseldir. Bedenin ve ruhun sesini dinlemek önemli.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz