Uzi Tartışmasının Ardından Mustafa Sandal’a İkinci Şok Almanya’dan! İsyankar Şarkısını Çalmışlar

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2023

Uzi Tartışmasının Ardından Mustafa Sandal’a İkinci Şok Almanya’dan! İsyankar Şarkısını Çalmışlar

Yılların ünlü sanatçısı Mustafa Sandal, son dönemde magazin dünyasının konuşulan isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz hafta rapçi Uzi ile girdiği polemik sonrası halk desteğini arkasına alan Mustafa Sandal, Uzi hakkında söyledikleriyle sosyal medyada olay olmuştu. Bugün ise Mustafa Sandal’ın starlığı kanıtlayacak bir olay yaşandı. Bugün Twitter’da Almanca bir şarkı paylaşan Mustafa Sandal, Almanların, kendisinin fenomen “İsyankar” şarkısının çalındığını söyleyerek sitem etti. Avukatının olayla ilgileneceğini söyleyen Mustafa Sandal, olay karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Bildiğiniz geçtiğimiz gün Mustafa Sandal ve rapçi Uzi arasında “sahneye çıkma sırası” nedeniyle polemik yaşanmıştı. Uzi, Mustafa Sandal’dan önce sahneye çıkmayı kabul etmemiş ve polemik sosyal medyaya kadar uzamıştı. Mustafa Sandal’ı “yaşlı” bulan Uzi’nin açıklaması üzerine sosyal medya kullanıcıları rapçiyi linçlemeye başladı. Ardından Mustafa Sandal Posta’ya verdiği röportajda şu sözleri söyleyerek tartışmaya son noktayı koydu; “Bir meslektaşımla ilgili olumsuz yorumda bulunmayı asla tercih etmem. En büyük güç halktır, halk yorumunu yapar ve ben ancak o yorumun önünde saygıyla eğilirim. Milyonlarca kişi yorumunu yapmış. Ben de önlerinde saygıyla eğildim. Kemal abinin (Sunal) bir lafı vardır kulağıma küpedir, ‘Ben halkın sanatçısıyım sırtımı halka dayamışım’ diye. Altına imzamı atarım.”

Mustafa Sandal’ın İsyankar Şarkısı Çalınmış!

Uzi ile tartışma konusu kapandıktan sonra ise Mustafa Sandal’ın şarkısının Almanlar tarafından çalındığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Twitter hesabından şu sözlerle sitem ederek, videoyu paylaştı:

Mustafa Sandal, “Almanlar şarkımızı çalmış söylemiyorsunuz? Türkçe iki kelime de eklemişler. Bir takipçim gönderdi. YouTube’da 1.9 milyon izlenmiş telifsiz bedelsiz. Oh ne ala! Usulüyle istese verirdik ama şarkıyı bire bir çalmak hiç olmamış! Avukatım ilgilenecek” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz