Yapmadığı Bir Bu Kalmıştı! CZN Burak Takipçilerini Şaşırtmaya Doyamadı

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Yapmadığı Bir Bu Kalmıştı! CZN Burak Takipçilerini Şaşırtmaya Doyamadı

CZN Burak, sosyal medyada çektiği videolarla olay yaratmaya devam ediyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isim, paramotara binerek önce havada künefe dilimledi sonra da soğan doğradı.

czn burak paramotara bindi.

Çektiği yemek videoları ile sosyal medyada ünlenen fenomen CZN Burak, sınırları zorlamaya devam ediyor. Instagram’da 21,2 milyon takipçisi olan Burak Özdemir bu kez de havada şov yaptı.

“Do You Like Fly Künefe?”

Sadece ülkemizde değil tüm dünyada bir fenomen haline gelen CZN Burak, takipçilerinin ayaklarını yerden kesti. Paramotara binen ünlü restoran sahibi, havada künefe kesti. Daha sonra soğan doğrayan fenomen isim, takipçilerini şoka soktu.

Instagram’daki paylaşımının altına  “CZN farkıyla uçan künefe sever misiniz? Do you like Fly Künefe?” yazdı. Sosyal medyada olay olan bu paylaşım tam 4.656.466 kez görüntülendi ve binlerce yorum aldı.

Hatay Medeniyetler Sofrası’nın Veliahtı

CZN Burak ya da gerçek adıyla Burak Özdemir 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı lokanta zincirinin sahibi olan ünlü lokantacı aynı zamanda bir Instagram fenomeni.  

Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayan CZN Burak, çok kısa bir sürede milyonlarca takipçiye ulaştı.

Aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyünden olan fenomen isim, önce Aksaray’da küçük bir kebapçı açarak kariyerine başladı. Daha sonra Taksim ve Etiler gibi “lüks” yerlerde de hizmet vermeye başlayan fenomenin ünü Türkiye ile sınırlı değil. Yurtdışında binlerce hayranı olan CZN Burak, Dubai’ye de yeni bir şube açtı.

Bu genç yaşında hayallerinin peşinden giden ve çok başarılı olan CZN Burak’ı tebrik ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz