“Aldatıldım” Diyen Seren Serengil, Şimdi de Sevgilisinin “Affedilecek Bir Şey Yapmadığını” Söyledi!

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2023

“Aldatıldım” Diyen Seren Serengil, Şimdi de Sevgilisinin “Affedilecek Bir Şey Yapmadığını” Söyledi!

Attığı her adımla gündem olmayı başaran Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde 4 yıldır birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma’dan ayrıldığını Instagram’dan duyurmuş ve ardından başlattığı canlı yayında aldatıldığını söylemişti. Tüm bu yaşananların ardından Nişantaşı’nda görüntülenen çiftimizin barıştığını anlamıştık. Bugün ise Seren Serengil, sevgilisini affettiğine dair çıkan haberler üzerine sevgilisinin affedilecek bir şey yapmadığını söyleyerek sevgilisiyle flörtleşmeye çalışan kadınlara demediğini bırakmadı!

Ayrılıp Barıştılar!

Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi bitirme kararı almış bulunuyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim.” ifadelerini kullanmış ve Tohma’dan ayrıldığını açıklamıştı. Serengil’in takipçileri bu ayrılığın nedenini merak ederken, güzel yorumcu Instagram’dan önce “2 çocuğun var utan!” yazısı paylaştı, ardından da canlı yayın başlattı. Canlı yayında çocuğunu kaybetttikten sonra uzun süre cinsel ilişki yaşamayacağını sevgilisine söylediğini anlatan Serengil, Mustafa Tohma ile cinsel hayatının olmadığını da ekledi.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Ardından şu sözleri söyleyerek açıklama yaptı; “Tohma’nın beni fiziki olarak aldattığını düşünmüyorum. Benim için flörtleşmek ve kırıştırmak aldatmadır. Evli bir kadın sonuçta… Mustafa ‘ben asla seni aldatmadım’ diyor. Tohma bana yalan söyledi. Karşımda daha fazla küçülmesine izin vermedim. Bana bunu anlatamaz, ben bunu anlamam. 1.5 aydır birisiyle gizli gizli telefon konuşması yapıyordu. Tavırları da değişmeye başlamıştı. Ama o bunu inkar etti. 2 gün önce kendisi dışardayken ‘Bana krep alır mısın?’ diye telefon açtım. Ama telefonu açmadı. Sonra yalanı ortaya çıktı. Konuştuğu kişi kadınmış! O kadınla deprem bölgesine yapılacak yardımlar hakkında konuştuklarını söyledi. Ama işin aslı tabii ki de öyle değilmiş”

Seren Serengil Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

blank

Bu olayların ardından çiftimiz Nişantaşı’nda görüntülenmiş ve barıştıklarını açıklamıştı. Bugün ise güzel yorumcumuz kendisi ve sevgilisi hakkında “affetti” haberlerinin çıkmasının ardından açıklama yaparak, Tohma’yı savundu, affedilecek bir şey yapmadığını söyledi. Ardından da sevgilisiyle flörtleşmeye çalışan kadınlara yüklenmeyi ihmal etmedi; “Affedilecek bir olay yapmış olsa affetmezdim. Annesini ve şehrini kaybetmesi, her arayanla defalarca konuşması, benim de İzzet Beyin ölümünden çok sarsılmam, ona gerekli ilgili gösterememem; iki tane ahlaksız kadının işine gelmiş hepsini çıkarttım. Ne yazıktır ki eşantiyon onursuz kadınların görevi, başkasına aşık olan adamların, sevdikleri kadından ilgi göremeyince sadece uğrayacağı bir meze masasıdır. Cumartesi tüm hemcinslerim yapacağım canlı yayına katılsın. Bir içinden geçelim şunların :). Sizi üzenleri bana bir anlatın, herkesin hikayesi vardır. Aranızda rezil etmek isteyen varsa ben seve seve yardımcı olurum. Cumartesi sabahı canlı yayın saatini söyleyeceğim.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz