Instagram’dan Abone Kazanmak İçin Yapmadığını Bırakmayan Şeyma Subaşı, Şimdi de Kıyafetlerini Dağıtıyor!

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2023

Instagram’dan Abone Kazanmak İçin Yapmadığını Bırakmayan Şeyma Subaşı, Şimdi de Kıyafetlerini Dağıtıyor!

Instagram’ın ünlü fenomenlerinden Şeyma Subaşı, önümüzdeki hafta Fas’ın Marakeş şehrinde bir süredir birlikte olduğu Meedo eniştemiz ile evlenmeye hazırlanıyor. Attığı her adımla magazin gündemi belirlemeye devam eden Şeyma, son olarak ablasıyla arasının iyi olmadığını ve düğününe katılmayacağını açıklamıştı. Fakat bu paylaşımı sadece abonelerine özel yaptı. Instagram’da abone sayısını arttırmaya çalışan Şeyma Subaşı anlaşılan kendine ek bir gelir yaratmak istiyor. Ancak Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre; ücretli abonelik sistemine geçen güzelimiz 3 milyona yakın takipçisi olmasına rağmen hiç beklemediği bir tepki aldı. Hatta 5000 kişiye bile ulaşamamış, abone sayısını arttırmak içinse 5 bininci aboneye telefon, 10 bininciye yurt içi tatili ve 20 bininciye de yurt dışı tatili hediye edeceğini duyurdu. Bugün ise abone takipçileri arasından bir kişiye kıyafetlerinden koli hazırlayacağını duyurdu!

Şeyma Ücretli Aboneliklerle Para Kazanmaya Çalışıyor!

Instagram’da 3 milyona yakın abonesi olan Şeyma Subaşı, gezdiği, gördüğü, kaldığı lüks otelleri ve pek çok farklı paylaşım sayesinde milyonlarca kişinin ilgisini çekmişti. Fenomenimiz, Instagram’ın “abonelik” sistemi başladığından beri ise düğün hazırlıkları başta olmak üzere pek çok paylaşımını sadece abonelerine özel olarak paylaşmaya başlamıştı. Hatta abonesi olmayan takipçilerini çekebilmek için farklı paylaşımlarla karşımıza çıkan güzelimiz, açık açık kendi reklamını yapmaktan da geri durmadı. Son dönemlerde abonelik reklamları hariç paylaşım yapmayan güzelimiz, abonesi olan kullanıcılara aile içinden dedikodu vermekten geri durmadı.

blank

Ücretli abonelerine özel yaptığı paylaşımlarda Şeyma Subaşı, ablasının neden davetli listesinde olmadığını şaçıkladı. Şeyma Subaşı ablasını daha önce düğününe davet ettiğini ancak Kübra Açıl’ın çeşitli bahanelerle gelmemeyi tercih ettiğini söyledi: “Ablamı düğünüme davet ettim. 2-3 ay öncesinde çok heyecanlı bir şekilde davet ettim ama o bahaneler bularak gelemeyeceğini söyledi. Hayal kırıklığına uğradım. Üzüldüm ama pek de değil.” İki kardeşin arasındaki küslüğün sebebi hakkında da iki farklı iddia dolaşıyor. İlki, Şeyma Subaşı’nın Kübra Açıl’ın ikinci bebeğinin doğumuna 1 hafta geç gitmesi nedeniyle açıldığı iddia ediliyor. Diğer iddia ise, Kübra Açıl’ın Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile samimi olmasının önemli bir faktör olduğunu konuşuluyor.

Önce Telefon ve Tatil, Şimdi de Kıyafet!

blank

Bu açıklama ile gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın düğün hazırlıkları son gaz devam ederken, güzelimiz Instagram’daki abonelik sayısını arttırmak için elinden geleni yapıyor. Daha önce 5 bininci aboneye telefon, 10 bininciye yurt içi tatili ve 20 bininciye de yurt dışı tatili hediye edeceğini duyurmuştu, bugün ise yaptığı paylaşımda abonelerinden birine kıyafetlerinden bir koli hazırlayacağını ve hediye edeceğini söyledi. Bakalım Şeyma kızımızın abonelik macerası mutlu sona ulaşabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz