Aldatma İddialarıyla Gündeme Gelen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’den 1 Milyon TL’lik Dava!

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2023

Aldatma İddialarıyla Gündeme Gelen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’den 1 Milyon TL’lik Dava!

Geçtiğimiz aylarda magazin dünyasını kasıp kavuran görüntüler sosyal medyaya yayılmıştı. Son dönemlerde dini açıklamalarıyla dikkat çeken Kadir Doğulu, Alaçatı’da bir gece kulübünde eğlenirken birden fazla kadınla beraber görüntülenmiş ve ardından iddiaların ardı arkası kesilmemişti. İlk olarak Kadir Doğulu’nun adı S ile başlayan sarışın bir kadınla dini nikah kıydığı ve hatta bu kişiyi ailesinden istediği, Neslihan Atagül’ün de bunu kabul ettiği iddia edildi. Ardından farklı isimler olaya karıştı ve magazin dünyasında birkaç hafta sadece bu olayı konuştuk. Kadir Doğulu tüm bu iddiaları reddetti, Neslihan Atagül ise eşine inandığını söyleyerek evliliklerine devam ettiklerini savundu.

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, Onur Akay’ı Affetmedi!

Ancak bu açıklamadan sonra bile sular durulmadı. Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programına katılan Onur Akay, Neslihan Atagül’ün annesinin Kadir Doğulu’dan boşanmasını istediğini ifade edince ortalık bir kez daha karışmıştı. Tüm bu yaşananların ardından şimdilik olaylar kapanmış gibi dursa da Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, Onur Akay’ın iddialarını unutmamış ve kendisine tam 1 milyon TL’lik dava açmış!

Kadir Doğulu’nun avukatı tarafından İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunulan dava dilekçesinde, ‘’Davalı Onur Akay’ın köşe yazılarında ve ulusal kanal Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında, iki yıldır müvekkilin kişilik haklarına saldırarak toplumdaki itibarını ve marka değerini zedelemeye çalışmakta. Ayrıca ‘İmam nikahlı evli’ ve ‘mason’ gibi daha birçok korkunç sıfat ile basın ve ifade özgürlüğüne ters düşecek yakıştırmalar yapmakta’’ ifadelerine yer verildi. Tüm bunların yanında Kadir Doğulu’nun eşi ünlü oyuncu Neslihan Atagül ise Onur Akay’a 1 ay süreyle konuşma yasağı getirmek istiyor. Mahkemeye sunulan dilekçede, ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı televizyon programında ısrarlı şekilde psikolojik baskı uyguladığı iddiasıyla magazin yazarı Onur Akay hakkında tedbir talep etti. Mahkeme, güzel oyuncuyu haklı bulursa Akay’ın 1 ay süreyle konuşmamasına hükmedecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz