Silikonlarını Yenileten Seren Serengil’den Göğüs Dekolteli Paylaşımların Ardı Arkası Kesilmiyor!

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2023

Silikonlarını Yenileten Seren Serengil’den Göğüs Dekolteli Paylaşımların Ardı Arkası Kesilmiyor!

Magazin dünyasının olaylı kadını Seren Serengil gündem olmaya devam ediyor. Yaptığı açıklamalar ve söylemleriyle sık sık gündeme gelen güzel yorumcu, son olarak Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış ve Instagram’dan atar gider yapmaya başlamıştı. Tüm yaşananların ardından ise Seren Serengil’den tatil pozları gelmeye başladı. 4 yıldır birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma ile aşk tazeleyen güzelimizin tazelediği tek şeyin aşk olmadığını görmemiz çok da uzun sürmedi. Son günlerde sık sık göğüs dekolteli fotoğraflar paylaşmaktan geri durmayan Seren Serengil’in göğüs silikonlarını yenilettiğini de görmüş olduk.

Derin Göğüs Dekolteleri Olay Oldu!

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, geçtiğimiz yıllardan beri Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının demirbaşlarından biriydi. Bircan Bali ve Arto bile birlikte dedikodu kazanını her sabah harlayan üçlümüzün arasına kara kedi girince programdan Bircan Bali hariç herkes dağıldı! 20 yıldır dost olduğu Arto’yla bile arasını bozan Seren Serengil, artık sadece en yakın dostları ve sevgilisiyle birlikte mutlu mesut bir hayat yaşıyor.

Ancak Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış olsa bile magazin gündemine dahil olmaya devam etti. Özellikle de geçtiğimiz aylarda sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’nın kendisini aldattığını açıklayan güzelimiz, bu açıklamadan hızla dönmüş ve 4 yıllık sevgilisiyle aşk yaşamaya devam etmişti. Sık sık “yeni programımla ekranlara döneceğim” diyen Seren Serengil’in yeni kaotik programını beklerken, sosyal medya postlarının altındaki yorumlar da günlük kaotiklik dozumuzu almamızı sağlıyor. Özellikle de son dönemlerde derin göğüs dekoltesi vermeye başlayan Seren Serengil’in takipçileri de hem güzelimizi destekliyor hem ağır eleştiri yapmaktan geri durmuyor.

Özellikle bazı sosyal medya kullanıcıları 4 ay önce Kahramanmaraş depreminde annesini ve ailesinin bir kısmını kaybeden Mustafa Rahman Tohma’nın bu denli eğlenmesine anlam veremediklerini dile getiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz